Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön élők! A családotok...

Külföldön élők! A családotok hiányát hogy bírjátok ki?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm 5 hónapja költözött ki Amerikába a barátjával (karácsonykor jönnek majd haza) . Minden nap beszél a szüleivel az interneten, emaileznek stb. de akkor is nem tudom hogy bírnám ki ha nem találkoznék velük ennyi ideig... Meg úgy minden hiányozna: a házunk, a szobám, az ágyam, az utca, minden ami megszokott. Ezt hogy lehet bírni?
2011. nov. 3. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A szukseg nagy ur.

Aki kikoltozik kulfoldre az tudja mit vallal.Van aki nem birja,feladja es hazamegy.

Mi nem tettuk mar 6eve elunk kulfoldon raadasul mar gyerekunk is van.Hianyoznak a szulok nekik is mi.

Nem mondom hogy nem rossz nelkuluk de valamit valamiert.

Minden nap skype-ozunk evente 2szer hazamegyunk.

2011. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bocsi tul hamar kuldtem el a valaszt.

Szoval az elejen nagyon nehez volt foleg hogy uj kornyezet/nyelv/kultura ,minden uj volt.Igy 6 ev elteltevel valamivel jobb de a honvagy mindig megmarad hisz itt csak "elek" az otthonom mindig Magyarorszag lesz.

2011. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én tökéletesen birom. Jobb élet reményében mentem el. Ahogy írta az előttem szóló is, valamit valamiért. Mindig az lebeg a szemem előtt amikor honvágyam van, hogy otthon mindezt nem tudtam volna megvalósítani. Az első időszak nehéz, mert minden új, nincsenek a megszokott utcák, nem Jó napottal köszönsz a boltban. Szerencsére rendes barátokat találtam, akik valamilyen mértékben tudják pótolni az otthon hagyottakat.
2011. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a külföldi élet is van akinek való és van akinek nem. Nem mindenki tudja otthagyni az otthonát és új életet kezdeni, alkalmazkodni a környezethez. Sajnos láttam ilyen példát is.
2011. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elso/masodik vagyok.En is lattam ilyen peldat a testverem szemelyeben."Kihoztam" magunkkal de 5honap utan fogta magat es hazament,hiaba keresett 3szor annyit neki a haverok es a megszokott kis elete jobban hianyzott.
2011. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem hiányzik senki/semmi. Nem vagyok rosszban pedig egyik családtagommal sem, egyszerűen nem hiányoznak, ennyi. Ha soha többé nem látnám őket az sem zavarna. Emailezni szoktunk, ha valaki ír, arra válaszolok, olyan hetente egyszer, de magamtól nem szoktam őket keresni. 20n
2011. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyen. 6 hónap után már ide jövök HAZA, nem Magyarországra.
2011. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyelőre Mo-n lakom, de pár év múlva kimegyünk a párommal külföldre. Már most tudom, legjobban az öcsém meg a kutyám fog hiányozni. Más nem igazán. Koleszban lakom most is, hetente 1-2 napot vagyok otthon. Minden este beszélek az öcsémmel neten, néha anyu felhív, de én magamtól őket nem keresem. Egyszerűen örülök, hogy elszakadtam tőlük és nem ülnek a nyakamon állandóan. Csodálatos érzés.

19/L

2011. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*Mármint a szüleimet nem keresem magamtól. Az öcsémet természetesen igen.
2011. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 2 évet éltem kint Londonban, erre a félévre hazajöttem lediplomázni, utána megyek vissza. Mivel nekem nem szoros a kapcsolatom a szüleimmel, el vagyok nélkülük, barátaim vannak itthon is, kint is. Viszont a párom nagyon hiányzott, de azt is kibírtuk valahogy (ő pár hónappal hamarabb jött haza, mint én). Februárban együtt megyünk vissza.
2011. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!