Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vészeljem át ezt az estét?

Hogy vészeljem át ezt az estét?

Figyelt kérdés

Párom barátai (nagy örömünkre) -,- hazajöttek külföldről..

De szuper, meghívtak minket főzésre,hozzájuk..

Muszáj elmennem, hisz egy éve kint voltak, (most,sajnos itthon maradnak), szóval illik eljátszani,hogy mennyire hiányoztak..

A probléma az,hogy leszünk 6an, abból két lány, a másik valami kocsmatöltelék (közös téma nincs), a többi fiú pedig inni fog..

Itt a baj, hogy attól tartok,hogy a párom is az üveg aljára néz.. Akkor agresszív (velem is), hülye, teljesen kifordul önmagából,olyankor komolyan mondom utálom.. Az alkohol olyan hatással van rá,hogy én sem tudom,hogy ki ő.. Nem akarom,hogy sokat igyon, de velük nem tud mértékkel fogyasztani.. Hogy mondjam meg neki,hogy próbáljon meg mértéket tartani? Mert hiába ígérgeti,hogy nem fog berúgni, nem fog, de ismerem.. A haverjai előtt meg nem vehetem el tőle a piát,hogy ne igyál.. Az a fajta, aki baromi ritkán iszik, és nem bírja a piát..

Onnan megyünk le discóba, ugye ittas állapotban az ember azt hiszi,hogy ő a Jani, és mindenkivel megy majd beszélgetni.. ( ez is elég kellemetlen,hogy részegen minden lányt leszólít,hogy mizujs veled,meg ölelgeti..)..

Szóval ez a helyzet.. a Szombat estém..

Ötletek?:)


2011. nov. 4. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha a párodra ennyire rossz hatással van az alkohol,akkor magától is fel kéne fognia,hogy nem szabad innia.Egyébként annyit tehetsz,hogy a lelkére kötöd,hogy ne rúgjon be,de ha úgyis tudod,hogy ezt nem fogja betartani,akkor meg ezt az egy estét csak kibirod valahogy,max ha nagyon durván viselkedik a párod,akkor megpróbálod rávenni,hogy menjetek haza.
2011. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkérni fölösleges előre, hogy mértékkel igyon, mert úgyis megígéri, aztán mégsem úgy lesz. Ha ritkán iszik, meg sem tilthatod, főleg, ha számára ez egy különleges alkalom. Erről nem lehet előre forgatókönyvet írni, hogy hogyan fog pontosan zajlani az este, lehet, hogy most parázol, aztán nem is úgy lesz, ahogy most elképzeled. Nem tudsz rá felkészülni. Ez van. Próbálj meg barátkozni azzal a két lánnyal, hogy ne unatkozz, majd túl éled valahogy. Anno az én férjem is ilyen volt fiatalon, ahányszor elmentünk társaságba, mindig volt valami balhé, mert nem látta reálisan a dolgokat. Azóta 8 éve vagyunk házasok, már egyáltalán nem igényli, hogy elmenjen haverozni, meg kocsmába, disco-ba. Itthon iszunk néha ketten valamit, de megtanulta a mértéket. Szóval az ilyesmit jó esetben kinövi az ember. Türelem.
2011. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha ilyen f*szkalap barátod van, akkor már most kezdj el más, normális pasit keresni... Ha miattad nem tud mértéket tartani, és esetleg részegen megver, az elég gáz,ilyennek kitaposnám a belét... Meg ez, hogy más lányokat ölelget, stb. Szerintem menj el a barátnőiddel bulizni, mondd azt neki, hogy "elengeded" egyedül, mert Te nem éreznéd jól magad. Ennyi... Bár a helyedben egy ekkore s*ggfejet rég otthagytam volna.. Nem tudom hogy együtt éltek-e, de érdemes elgondolkodni azon, mi lesz később, ha már most ez megy...
2011. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha megpróbálnád tompítani az alkohol hatását? Előtte otthon jól lakatod, hogy jobban bírja, vagy pl széntabletta is nagyon hasznos, felszívja a méreganyagot, jelen esetbe a piát. Indulás előtt pár szem, meg közbe esetleg valahogy, előre megbeszéled vele, és félrehívod. Mondjuk ilyenkor a legtöbb pasi vagánykodik a többiek előtt, így ez lehet nem jön össze. Amúgy még a B vitamin is nagyon jó, polybé, segít a májnak feldolgozni az italt.

Nekünk ezek eddig beváltak, de mi önszántunkból vettünk be belőle, hogy ne legyünk másnaposak.

Barátnőm férje hasonló volt, társaságban mindig rengeteget ivott, és agresszív lett, de nem bírta ki soha hogy ne igyon annyit, mert a haverok gúnyolni fogják. Barátnőm nem veszekedett vele,csak megkérte hogy amit kitöltöttek neki, már ne igya meg, de a pasi ellenkezett, a csaj meg simán elvette előle és lehúzta. Mindenki csak lesett, ő jobban bírta, és a férje sem lett matt részeg.

2011. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt a baj, hogy attól tartok,hogy a párom is az üveg aljára néz.. Akkor agresszív (velem is), hülye, teljesen kifordul önmagából,olyankor komolyan mondom utálom..


====> Igazi álompasid van!

2011. nov. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Neem ver meg,azt próbálná meg,biztos kidobnám a fenébe!

Csak böszméskedik..:S Igazi álompasi? Józanon kenyérre lehetne kenni, egy normális,tisztelettudó ember..

Most azért dobjam ki,mert évente előfordul párszor,hogy iszik?

Csak az évente 1-2 alkalomból a második most következik..:(

2011. nov. 4. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Szerintem annyit tudsz tenni, hogy legyen nálad lakáskulcs meg taxira pénz, hogy ha nagyon rosszul érzed magad, haza tudj menekülni. Őt meg ne féltsd, a részeg embernek soha nem esik baja.
2011. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!