Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményeket szeretnék a...

Véleményeket szeretnék a következő névről: HADÚR! Nekem nagyon tetszik. Neked?

Figyelt kérdés
Kulturált válaszokat kérek.

2011. nov. 4. 17:36
 81/92 anonim válasza:
37%
Nem mondom, hogy tetszik, de igen különleges név, biztosan felfigyel rá mindenki, szerintem jó választás, és senkinek ne hagyd, hogy befolyásoljon, ha neked meg a párodnak ez a név tetszik. A mi gyerekeimnek is különleges neveket választottunk a férjemmel. Előbb neki nem igazán tetszett, de belátta, hogy jó választás volt. Neki olyan átlagos neve van, hogy nem tűnik fel senkinek, de a gyerekeinkére többnyire felfigyelnek.
2011. nov. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 anonim válasza:
63%
Előző vagyok: gyerekeimnek=gyerekeinknek
2011. nov. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 candykiller válasza:
Pff mi lesz a másik neve? Le se mered írni...(Adolf?)
2011. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, fura a hangzása... Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, esetleg második névnek.
2012. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik
2012. febr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 anonim ***** válasza:
93%
Na, ez a segg kérdező már megint...
2012. febr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/92 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem,hogy minek kellett ezt megkérdezni MEGINT?


Ahogy látom,már megkaptad az előző kérdésedben rá a válaszokat,már eldöntötted,hogy ezt a "gyönyörű" nevet fogod adni szegény gyerekednek.Akkor mi értelme van itt idegesíteni az embereket,ráadásul még ki is emelni a kérdést...


Szerintem ez inkább csak egy provokatív kérdés.Már tudod,hogy mik a vélemények róla,ha neked/nektek tetszik,hívjátok így a gyereketeket,de aztán ne lepődjetek meg,ha az egész gyerekkora tönkre megy,mert mindenki elröhögi magát,ha meghallják a nevét és ez szerintem később sem fog változni.


Amúgy a férjed katona?



De a véleményem a névről:

Szörnyű,én akkor sem adnék ilyen nevet a gyerekemnek,ha fizetnének érte.

2012. febr. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 A kérdező kommentje:

Ó anyám..

Nem, nem katona.

Aki meg a neve miatt csúfol, kiröhög bárkit is, a saját szegénységi bizonyítványát állítja ki.

2012. febr. 9. 01:34
 89/92 anonim ***** válasza:
100%
Te is kicsúfoltad a Gáborokat meg a többieket! Úgyhogy nem értem a felháborodásodat meg a kommentedet!
2012. febr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas.
2012. febr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!