Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a gondoltok erről?

Mi a gondoltok erről?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és most van az első barátnőm, és minden rendben is van velünk.Mindenki egyet ért ezzel a ténnyel csak apum tartja korainak, hogy ilyen korban lányokkal foglalkozzak.Mostmár nem is akar elengedni hozzá (12 km-rel odébb lakik)és ha még skypelunk is az sem tetszik neki.Szerintetek ez normális dolog? Van/volt még valaki ilyen helyzetben? (szüleim elváltak, de anyunál is vagyok meg apunál is, felváltva)
2011. nov. 5. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy apukád félt téged. Szerintem nem korai, pont ideális 16 évesen elkezdeni a lányokkal foglalkozni, persze akkor ha tudjátok, mit miért és hogyan tesztek, illetve ha ahhoz is felnőttek vagytok, hogy idővel a védekezésről gondoskodjatok.
2011. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah és azt kifelejtettem, hogy ne menjen a tanulás rovására mert ilyenkor nagyon sokan hajlamosak elhanyagolni az újdonsült nagy szerelem miatt a kötelezettségeiket. Amikor meg ne adj isten 2-3 év múlva vége a kapcsolatnak, és szeretnének fősulira menni, fogják a fejüket mert se iskola se szerelem... :)
2011. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Apukád valószínűleg ezektől a dolgoktól fél...
2011. nov. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%

hát már igencsak itt az ideje hogy foglalkozz a csajokkal ha nem tennéd akkor szerintem búzának néznének.

az én első csajom 13 évesen volt apám meg is dicsért!!

2011. nov. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy félt. Az apák lazábbak szoktak lenni ilyen téren. Inkább az anyák azok akik hisztériás rohamot kapnak, ha a fiúknak barátnője lesz.

Nem tudom, hogy hány éves apukád, de szerintem simán benne van a pakliban az is, hogy féltékeny rád, vagy csak hiányzik neki az édes fiatalság.

2011. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

37 éves az apu...

Néha úgyérzem mintha azt hinné, h csak 10 éves vagyok :/

2011. nov. 5. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!