Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen helyzetben...

Mit csináljak ilyen helyzetben? Miért ilyen gonosz velem a férjem?

Figyelt kérdés

Tegnap azt mondta ,hogy szexelni akar egy 23 éves lánnyal, ha szeretem őt akkor magukra hagyom majd őket a házban egy napra, amíg ők ott elvannak én vigyem el a gyerekeket valamilyen programra.


Azt mondta ,hogy szeret engem, de már nem tud nőként nézni rám.


2011. nov. 5. 14:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%
csatlakozom az előttem válaszolókhoz. Hagyd ott. Amúgy azért visszaszóltam volna neki, hogy sajna nem aktuális, mert a 23 éves pasiddal szexelsz, így inkább vegyen ki egy szobát ahol akar.
2011. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Igen itt fogom hagyni, megpróbálok majd beköltözni ideiglenesen valamelyik barátnőmhöz.
2011. nov. 5. 14:37
 13/29 anonim ***** válasza:
13%
A szex jó nálatok, nem híztál v fogytál hirtelen nagyon sokat? Nem vagy idegesebb, mint régen? Egy jól működő kapcsolatban ilyet nem mond egy férj.
2011. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Igen, egy kicsit elhíztam.


Megyek és fel is kötöm magam.

2011. nov. 5. 14:51
 15/29 anonim ***** válasza:
68%

Utolso,

Gratulalok, hogy anyagiak, lelkiek meg vannak beszelve/oldva. Szoval, Neked a feleseged cselednek van, Te meg oneki a penzert. Nincs ezzel baj, csak eppen nem mindenki hajlando ocska stilusban elni. Tudod, akkor miert nem kulon?

2011. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Elhíztam mert háztartást vezetek, és én foglalkozom a két gyerekkel.


Ő meg egész nap a tv-t nézi.

2011. nov. 5. 14:53
 17/29 anonim ***** válasza:
52%

Kerdezo,

Idiota ferj ellenere, lattom meg jo formaban vagy. Orulok neki, csak igy tovabb, a jo humor atsegit mindenen.

2011. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
21%
Érdekes helyzet, csak épp nem történt meg, mert kitaláció az egész. Bizony, sokan magányosak szombat este...
2011. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
56%

Ezt a kamukérdést, ugyan már

Egyetlen férj sem mondana soha olyat, hogy "szeretlek, de menj el a gyerekkel, amíg én megdugok mást"

A kis feleség meg ahelyett, hogy tarkón b.aszná a palacsintasütővel, itt írkál a gyakorin, persze már...

2011. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
32%
14.50-es vagyok. Minek pontoztatok le? Nem támadásból írtam. 90 kg vagyok a magam 163 centijéhez és bizony nagyon nehezen találtam magamnak valakit, aki elfogad. Vannak férfiak, akiknél hátrány, ha a nő hirtelen sokat hízik v fogy. Gondoltam, h a férfi vszínű azért akar felvinni valamit, mert nem tetszik neki valami. Ezt v megbeszélni kell v hagyni a dolgot a csudába és költözni.
2011. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!