Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pszichológushoz kellene...

Pszichológushoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés
Nem tudok matekdolgozatot írni,mert dolgozakor begörcsöl a gyomrom,hányingerem lesz,elfog az idegesség,meg remeg a kezem,mert annyira félek hogy elrontom.Csak ennél az egy tárgynál van ez,másnál nem!Járok korepetálásra,meg gyakorlok,amúgy megyeget,de szinte pánikolok dolgozatkor!Mit kéne tenni?Gyugtatót vagy valamit be lehet venni előtte,vagy kihez forduljak?
2011. nov. 5. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Ne szedj nyugtatót.Inkább kezdj el keményen és rendszeresen sportolni.Heti min 3-4szer.
2011. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

én is ugyan így vagyok,csak ez a tárgy nem megy,pánikbeteg vagyok és rendszeresen rosszul vagyok dolgozat előtt,pedig gyakorlok,tanárhoz is jártam de már nincs rá pénz.

jártam pszichológushoz is nekem segített.

meg szedjél magneb6-ot,dolgozat előtt is vegyél be és nem leszel rosszul.

nyugtatókat felejtsd el.

2011. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ne szedj nyugtatót.Inkább kezdj el keményen és rendszeresen sportolni.Heti min 3-4szer."


Én ezt kijavítanám: a sportolni-t kicserélném "tanulni" ra. És minden nap. A "korrepetálás" nem mindig megoldás. Csak a biztos tudás hozza kívánt eredményt. Azért meg dolgozni kell. Mi a bajod a matekkal? Írjál nekem levelet.

2011. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!