Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Nem...

Miért csinálja ezt? Nem boldog velem?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt. Elöttem nagyon szabados életet élt, falta a nőket, flörtölt és nem akart kapcsolatot.

Azt mondja berobbantam az életébe és mindent összezavartam, gyökeresen megváltoztattam az életét.

Boldog velem, nem akar elveszíteni. De mégis időről időre azt érzem mégsem boldog.

Előtör belőle, hogy hiányzik a régi élete, a flörtölés, hogy szabadon azt csinál amit csak akar. (Ezeket meg is beszéli velem) Mondtam neki, ha menni akar, másra vágyik akkor semmi értelme együtt lennünk. Menjen élje az életét ugy ahogy akarja.

De erről hallani sem akar, azt mondja már nem tud élni nélkülem.

De nem értem, hogy akkor miért törnek fel benne ilyen érzések. Nekem senki más nem kell rajta kívül és nem hiányzik az hogy flörtöljek, ismerkedjek.

Neki pedig hiányzik? Akkor nem is szerethet eléggé?

Igy nem teljesen boldog, valami mindig hiányzik neki?

Szerintetek ez változni fog, vagy csak rosszabb lesz!?

Azt érzem, hogy nem tudunk tervezni, nem lépünk egyről a kettőre. Ha minden rendben van köztünk attól félek mikor tör elő belőle ez az érzés.

Egyszer majdnem szakítottam e miatt, akkor nagyon megijdt. Azóta nem is mondogatja, de én érzem rajta.

Szerintetek miért ilyen? Mit tennétek a helyemben?

Én/23 Ő/28


2011. nov. 5. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek. Nekem se esne jól. És szerintem tényleg nem szerethet eléggé, ha ilyeneken morfondíroz. Mert oké hogy előtör belőle egyszer-kétszer, de hogy már mindig ezen agyal. Lapát.
2011. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress magadnak olyan párt aki értékeli, hogy vele vagy. Ez a fiú nem tud és nem is akar kötődni hozzád (máshoz sem). Önzésnek hívják, a saját izgalmai érdeklik, a hosszú távú kapcsolatot nyűgnek érzi. A következő lánynak ugyanezt a szöveget fogja nyomni. Ti lányok pedig szépen sorban próbáltok neki megfelelni. Ne azon aggódj, hogy belőle mikor milyen érzés tör elő, a saját érzéseidre koncentrálj. Ilyen kapcsolatban nem lehet boldogan élni.
2011. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ma 20:37 Köszönöm!
2011. nov. 5. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!