Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kialakulhat egy kapcsolat...

Kialakulhat egy kapcsolat vagy csak szórakzik? Vicces történet. Nos olyan boldog vagyok szinte madarat lehet fogatni velem.

Figyelt kérdés
2 hete autókáztam aztán egy kamionos elkezdett integetni nekem:) Vissza intettem.. Aztán leelőztem közbe rádudáltam.. Nem adtam semmi jelentőséget neki.. Aztán mindketten pirosat kaptunk.. ő jött egyre előrébb,és nézett mindig lefele hozzám és vigyorgott.. Aztán én balra fordultam ő ment egyenesen.. és meggondoltam magam nem tudom mi üthetett belém és mentem utána. Akkor intet nekem.. később egy kis faluba megállt.. és én is bementem a cukrászdába jött utánam.. Azt elkezdett nekem mindent mondani..:-)) Végül 1 órát beszélgettünk.. ettünk egy sütit. Megadta a telefonszámát és én is. És ma hívott hogy nem e találkozhatnánk.. Köszönöm a válaszokat! 25N
2011. aug. 22. 19:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Szórakozik*
2011. aug. 22. 19:49
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?

Sok sikert :)

2011. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Ha csak szórakozott volna, nem hívott volna el :)

Már alakul is a kapcsolat :)

2011. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
miért ne?
2011. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő komolyan ismerkedni akar Veled. Ha bejön a pasas, akkor találkozz vele.

("nem e találkozhatnánk" = Nem találkozhatnánk-e? elnézést, nem kioktatni akarlak, de inkább itt, és inkább én, minthogy valahol bugrisnak nézzenek és kiröhögjenek)

2011. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

De jópofa kis történet!:) Haláli, én szurkolok, valami már elkezdődött;)


23N

2011. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Találkozgattok, aztán majd kiderül mi lesz:)

De nagyon aranyos történet.

2011. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem kialakulhat. Még nagyon az elején vagytok a dolgoknak, de ebből még bármi lehet. Adj egy esélyt a dolognak, én szurkolok! :)
2011. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
szorítok :) ha neked sincs ellenedre a kapcsolat miért ne? ha csak egy kellemes emlék marad, akkor is jó volt. lesz mit mesélni majd az unokáknak :)
2011. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Tök jó! Majd írj!
2011. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!