Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek egy ilyen kapcsolat...

Belemenjek egy ilyen kapcsolatba? 17/F

Figyelt kérdés

Összejöttem egy 28 éves nővel, akinek van egy 6 éves kislánya.


A nő nagyon bejön nekem külsőre és belsőre egyaránt.

A kislány viszont elég barátságtalannak tűnik.


Mi a véleményetek, mennyire működhet ez a kapcsolat?


2011. nov. 5. 21:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

A nőn múlik a sikere.

De mondd, miért vonz téged az a szitu 17 évesen, hoyg egy kész családdal alakits ki kapcsolatot? Apuka akarsz lenni?:)

2011. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Egy-két hétig, míg ki nem szórakozza magát enyhén ferde hajlamú anyuci...
2011. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem terveztem ,hogy apuka leszek de a nő nagyon kedves és aranyos.
2011. nov. 5. 21:35
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Szerinted? Ha éreznéd, hogy működhetne, akkor nem írtál volna ide...
2011. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Tudok erre példát,bár ott 1éves volt még csak a kicsi...Már 24éve vannak együtt...
2011. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
Hát ez elég, már ne haragudj. de inkább a nő részéről, hogy még gyerekkel kezd ki. Mert te drágám 17 évesen még közel sem vagy felnőtt. Elgondolkodnék, hogy a nőnél hagynám-e a kislányát, ha ilyen hajlamai vannak.
2011. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%
Na, lemaradt az eleje: "Ez elég gáz, már ne haragudj."
2011. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Miért, milyen "hajlamai" vannak?

És mi az ,hogy közel sem vagyok felnőtt?

2011. nov. 5. 21:53
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Ő 28 éves, elvileg érett, felnőtt nő és nem mellesleg anya. Elég beteg hajlamai lehetnek, ha egy kamasszal szeretne kikezdeni, akinek még nem alakult ki a személyisége. A 17 évesek még bőven gyerekek, még ha felnőttnek is hiszik magukat. Ha 5 év múlva lenne ugyanez a szitu, akkor talán még lehetne valami belőle, de így..teljesen más életszakaszban vagytok. Nem egészséges, beteg dolog a nő részéről. Téged nem hibáztatlak, de róla megvan a véleményem. Mégis mit akarsz tőle? Szeretnél 17 évesen apa lenni? Nem hiszem. Pedig ha kell a nő, akkor a lányának is valamilyen szinten az apja kell, hogy legyél, mert vele együtt kapod a "csomagot".
2011. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Na tessék, milyen véleményekkel kell majd egyuttélned, ha egy pár lesztek. :)

Én is tudok olyat, hogy 17 éves fiú, 45 éves nő, és 9 évig voltak együtt, egyutt laktak, egyutt dolgoztak, stb. Ott a nő gyerekei idősebbek voltak a fiúnál 1-2 évvel.:)

2011. nov. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!