Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemenjek egy ilyen kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek egy ilyen kapcsolatba? (lent)

Figyelt kérdés
Hosszu lesz, de tenyleg nagyon halas lennek 1-2 normalis valasznak. Tehat, 19 eves vagyok es meg soha nem volt kapcsolatom. Alapvetoen nagyon csaladcentrikus vagyok, ha a tavoli jovobe nezek, a sajat csalad a fo eletcelom. Az a problemam, hogy ennek ellenere nem sikerul kapcsolatot letesitenem senkivel. Mindig ugyanaz a sztori, megismerkedunk, en leveszem a labarol, azt hiszem, hogy szerelmes vagyok, o valoban az lesz belem es mikor egyutt lennenk en meggondolom magam es lelepek. Nincsenek elvarasaim, engem nem erdekel a penze, nem erdekel milyen a haja, vagy hogy milyen cipot huz. Egy dolgot tartok szem elott, hogy szerelmes legyek. Ezt azonban meg senki nem erte el nalam. 19 evesen meg fiatalnak mondanak, de nulla tapasztalattal, mar nem erzem magam annak. Ez igy pontatlan, fiatal vagyok, persze, de tenyleg igenyem lenne egy kapcsolatra es megse sikerul. Most van egy ferfi, ahogy eddig, nagyon tetszett nekem eleinte es most is jol erzem magam vele, de o mar tobbet akarna en meg nem erzem azt. Ugyanakkor lehet bele kene mennem, mert ez igy nem mehet a vegtelensegig. Ti mit tennetek? Volt mar veletek hasonlo? Tehat kezdtel mar kapcsolatot szerelem nelkul, pusztan szimpatia alapjan? Ferfi es noi valaszokat is szivesen veszek. A kort ha kerhetem, irjatok le. Koszonom!
2011. jan. 29. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hét alatt nem lehet beleszeretni senkibe, sokszor még 2-3 hónap alatt sem. Először mindössze a szimpátia és a vonzalom a lényeg.
2011. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
F/27
2011. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ugyanaz lesz, gondolom szeretnél már nagyon szerelmes lenni, de megint csak ugyanaz lesz:/ Fejben kellene változtatni, ha nem veszed sértésnek. olyan dolgokban kell változtatnod, hogy milyen is valójában egy kapcsolat, mit is szeretnél. Mert csak elveszlesz a semmiben és nem tudod követni majd az érzésed, szerintem.
2011. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sokszor voltam már így, nem éreztem azt a pluszt, ezért nem is mentem bele kapcsolatba. amikor magányos vagyok akkor persze eszembe jut, hogy mi lett volna, de aztán mindig arra jutok, hogy jól döntöttem. úgy gondolom, hogy pont ettől lesz értékes egy kapcsolat, hogy csak az a lány fér bele akinél tényleg azt érzem, hogy vele akár bármi lehet. persze ez én vagyok...

23f

2011. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazi érzelmek nélkül szart sem ér egy kapcsolat. Nekem nem az kell, akivel le tudnám élni az életemet, hanem aki nélkül nem! És igenis van szerelem első látásra! (tapasztalat)
2011. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!