Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha mégse akarok...

Mit tegyek ha mégse akarok gyereket? Férjem nagyon akar de én rájöttem nekem mégse kell ez a hercehurca és a gyerek a vetélytársam lenne férjem öt szeretné ő örökölne férjemtöl stb. hogy mondjam el neki? normális vagyok?

Figyelt kérdés
vagy hülye gondolatok?
2011. jan. 12. 11:59
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
94%

hát elég hülye gondolatok...

Ha tényleg nem akarsz babát, akkor mond meg a férjednek. Azt neki is tudnia kell.

2011. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
97%
Finoman fogalmazva, ezek nem általános gondolatok. Én nem hülyézlek le, de elég furcsa dolgok járnak a fejedben. De inkább tényleg ne szülj, ha nekem már az anyagiak járnak az eszedbe még a fogatntatás előtt, meg, hogy a férjed őt szeretné jobban.
2011. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
jav: neked már
2011. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
93%
Jogod van így dönteni, de neki is joga van minderről tudni. Ha végiggondoltad, komolyan gondolod és nem csak pillanatnyi hiszti, akkor mindenképp beszéld meg vele, őt ugyanis nem foszthatod meg ettől a lehetőségtől, és bizony ez járhat azzal is, hogyha tőled nem lehet utódja, akkor mást választ.
2011. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
83%
szerintem egyszerűen csak éretlen vagy még rá
2011. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
87%

hány éves vagy?


ha 30 alatti,akkor nyugi,nem kell siettetni,majd megérsz az anyaságra

23 évesen még én is ugy gondolom,hogy jól elvagyunk mi ketten,nem kell nekem egy kisbaba csak a nyűg van vele

majd 10 év mulva elkezdek aggódni ha még mindig igy gondolom:D

2011. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
94%
inkább ne szülj, féltékeny lennél a gyerekre
2011. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hülye gondolatok szerintem is (pedig én még messze vagyok a gyerekvállalástól, előbb férjet kéne találnom, de ilyen soha eszembe nem jutna, hogy a gyerekemre féltékenykedjek). Ilyen gondolatokkal valóban jobb, ha inkább nem szülsz..
2011. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
81%

ma 12:07 vagyok, 23 éves...mégse így gondolom. Mondjuk nem 30-40 évesen tartom (legalábbis a magam részére) normálisnak a család alapítást, ha van rá mód, ha lenne rá lehetőségem (férj, megfelelő lakás, anyagi körülmények) én most is szülnék, már kinőttem a minden héten bulizós korszakomat.

Szerintem vannak olyan nők akik nem anyás típusok, a kérdező is ilyen. Bár tény, hogy van aki később másként gondolja.

2011. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
97%
Nem,nem vagy normális:) Nem ezek járnak általában egy férjezett nő fejében. Jobban szeretné a férjed a gyereket,mint téged? Meg ő örökölne nem te? Mi van? A férjed halálára számítasz? Hány évesek vagytok? Huh,ez nekem sokk!
2011. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!