Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok, hogy a...

Kíváncsi vagyok, hogy a barátom mit beszél meg a barátaival a kapcsolatunkról. Fiúk, ti meg szoktátok beszélni, hogy mit csináltok együtt pl. az ágyban meg úgy amúgy?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt ne akard tudni. Annak csak sértődés a vége, ha egy nő megtudja, mit beszélnek (és hogyan) egymás közt a férfiak :-)
2011. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ha szeret és normális, nem nagyon mond részleteket. Már csak azért sem, mert nem akarják, hogy a haverjuk elképzelje a nőjüket az ágyban( ezt a vőlegényem mondja)
2011. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
33%
Hát nemakarlak elkeseríteni de én biztos vagyok benne a hogy a barátod ha nemis akar akkor is mindent kipletykál a haveroknak és utánna ezen csámcsognak nekem a barátom a kollégájának is elkotyog sok mindent sajna a legnagyobb ellenségem a barátnöje szóval hál isten mindent visszahallok csak kicsit átköltve és megspékelve minden jóval :/
2011. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Hidd el, mindent elmondanak.. Nálunk volt, hogy volt egy aranyos megjegyzésem szex közben, rá egy hétre már mindenki megjegyezte nekem. :D De, amikor ott vagyok velük, akkor előttem is ugyan úgy mondják, hogy mit csináltak.. De nem zavar, sőt. :D
2011. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 LadyLee ***** válasza:
100%

Ez abszolút pasifüggő. Biztos van olyan, aki mindent kiapkol, de olyat is ismerek, akinek abszolút lakat van a száján. Szóval egy ilyen közvélemény kutatásból nem fogsz közelebb kerülni ahhoz, hogy melyikbe is tartozik a pasid.


Inkább azt figyeld meg, hogy milyen a srác.


Ha szégyenlősebb, visszafogottabb, akkor valószínűleg nem beszél ki, ha nagydumás, lazacsávó, akkor pedig jó eséllyel mindent kitálal - persze a saját teljesítményét kissé megszépítve. :)

2011. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a legtöbb pasi kibeszél hogy hogy szereti a párja.Pl.:párom mindíg meséli hogy mit mondott a haverja és annak a csaja,hogy mit hogy csináltak mikor.Remélem az én párom nem mond részleteket,mert engem nagyon zavarna.Így is zavar hogy ilyeneket mondanak neki.(amúgy nem ismerem őket,hála:))

24/L

2011. nov. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem pletykálok ki ilyeneket, ez túl személyes.
2011. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

kösziii :) bár inkább fiuk válasza érdekel de azért köszi :)

engem nem zavar ha kibeszél csak az zavar hogy nem egy két haverja bámulja a mellem de durván volt akivel meg kellett beszélnem hogy eltakarom mert akkor tud másfelé is nézni. szóval csak ezért mert ilyenek a barátai. mondjuk érdekes barátok... :D

2011. nov. 8. 22:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát volt pasim mindenkinek mindent... élmény volt... -.-"

Mostani párom elég pletykás volt, egész amíg egy kellemes megjegyzést nem kaptam a barátoktól... na akkor leüvöltöttem a fejér, hogy azért ezt nem kéne. :D Azóta engem próbálnak faggatni a mocskos dolgokról, mert ő már semmit nem mer mondani. :D

2011. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!