Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom kimutatni a szeretet...

Nem tudom kimutatni a szeretetemet, emiatt már többször volt probléma a párkapcsolataimban, van így ezzel még más is?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen, pl. én. Bár én tudom magamról, hogy azért nem tudom kimutatni a szeretetemet, mert félek. Azért félek, mert magamról nem tudom elhinni, hogy engem tényleg bárki szerethet, ezért inkább elrejtem az érzelmeim, hogy ne essek pofára, vagy ha már pofára esek, legalább méltósággal tegyem.
2011. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Én meg elrejteni nem tudom őket... :S Nem is tudom, melyik a rosszabb... De amúgy én se tudnék olyannal együtt lenni, aki nem tudja kimutatni sehogyse :S
2011. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Én sem tudtam soha kimutatni, még a szülők felé sem. A párkapcsolataimban viszont ez nem okozott gondot.
2011. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Jobban mondva nem is az van, hogy egyáltalán nem lehet észre venni rajtam, de nem vagyok az a pusziszkodós, bújós, hízelgős fajta.
2011. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindig azért kaptam az ívet,hogy mennyire szeretnek engem én meg őket nem. Holott ez nem igaz,de hiába mondtam,hogy ilyen vagyok,nem hiszik el.
2011. febr. 5. 17:49
 6/12 A kérdező kommentje:

És ugye jöttek a kérdések,hogy minek vagyunk mi együtt,ha nem is szeretem...

Fárasztó.

Moist épp nincs senkim és nem is hiányzik,mert tudom,hogy ez lesz megint.

2011. febr. 5. 17:50
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudod kimutatni, vagy nincs meg benned az az oszinte es onzetlen szeretetnek az erzese?

Amikor szeretunk, akkor mar szeretettunket kenyeztetjuk a gondoskodasunkkal pl., tehat igy mar kimutattam azt, hogy hogyan erzek.

Ez egy erzelem, amit nem lehet fizikailag kimutatni, hanem az erzelmek altal nyilvanul meg, tehat az erzelmek lesznek a cselekedetnek az elinditoi.

Onismeret.

2011. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősön szerint,ez azért lehet,mert kínosan ragaszkodom a szabadsághoz és úgy érzem,hogy ettől a másik megfoszt.
2011. febr. 5. 17:54
 9/12 anonim ***** válasza:
az első nagyon jól megmondta !!! igaza van én is ugyanilyen vagyok!
2011. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én semmilyen érzésemet nem szeretem kimutatni.


De néha kell, hogy a másiknak jelzést adjunk, hogy érezze, hogy szeretjük, stb. Gyakorolni kell. :)

2011. febr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!