Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alkoholista apám már...

Az alkoholista apám már megint fenyeget és lelkileg terrorizál, bevan álva, mit lehet tenni? 16/F

Figyelt kérdés
Anyám szívja meg, én fent vagyok a szobámban, ha nagyon durva a helyzet mindig beszállok és megpróbálom leállítani, de ha megint nagyon eldurvul a helyzet HOVÁ LEHET FORDULNI???????????????? Mit lehet tenni? Szomszédok? Nem tudom mit csináljak, DE ÉN EZT NEM BÍROM TOVÁBB HALLGATNI! MINDEN A BAJA! MINDEN!!! ÉS NAGYON AGRESSZÍV!
2011. ápr. 22. 17:06
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Vagy mi az amit ha megmondanék apámnak akkor leállna? Mivel tudnám "visszazsarolni"?
2011. ápr. 22. 17:07
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
el kell őt küldeni. ha elválnak, jobb lesz mindenkinek.
2011. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget a Kék Vonaltól. Ingyenesen hívható telefonszámuk van, amit bármikor hívhatsz. Vagy egyszerűen hívd ki a rendőrséget egy ilyen alkalomnál.
2011. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
"Nagyon sajnálom nem tudsz mit tenni menny el otthonról addig se vagy otthon" válaszokat NEM kérek! Nem tudok elmenni úgy otthonról hogy nemtudom mi a helyzet otthon!
2011. ápr. 22. 17:10
 5/35 A kérdező kommentje:
Ők valószínűleg semmit nem csinálnak...
2011. ápr. 22. 17:11
 6/35 anonim ***** válasza:
Hívd fel a Kék Vonalat, ott biztos többet tudnak mondani neked, hogy ilyen helyzetben milyen jogaid vannak és mit tehetsz.
2011. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
ha nagyon eldurvulna a helyzet akkor én kihívnám a rendőröket,és kérnék távoltartásit
2011. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok lehetőség van, mivel a rendőr akkor segít csak legtöbbször, amikor már nagy a baj...Ifjúságvédelmi felelőstől is kérhetsz tanácsot, hogy mit csinálj.
2011. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Milyen világ ez ahol a családi terrorra nincs törvény? De a f.szom VALOVILAG fossal törödni kell!!!
2011. ápr. 22. 17:21
 10/35 anonim ***** válasza:

a kék vonal egy lelkisegély szolgálat, felesleges felhívnod.

inkább a rendőrséget, ha eldurvul a helyzet.


miért nem válnak el a szüleid?

2011. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!