Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek szülinapjára 25 ezerből?

Figyelt kérdés

Most lesz 18 éves, szüleitől új laptopot kap, telefont, meg parfümöt, másoktól biztosan lányos dolgokat, barátnőitől sminket stb, én meg már nem tudom, hogy mit vegyek. Nagyon szeretem, szeretnék neki valami szépet venni, ennyi az, amit most tudok fordítani ajándékra, program is lehetne, vagy akármi, nem csak tárgyi. Bécsbe akartam elvinni egy hétvégére, de most nem úgy jöttek össze a dolgaim, szóval azt inkább januárra halasztom. Annyit kell róla tudni, hogy kreatív, szereti a művészeteket, a zenét, szereti a szép ruhákat (bár az van elég neki, azt lehet, nem tőlem kéne kapnia), könyveket.

Tudnátok ötleteket adni?

19/F


2011. nov. 7. 19:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Felesleges 25!!!! ezret a barátnődre költeni. Ne légy láma! Inkább az ajándék legyen figyelmes, személyre szabott. Nem az érték nagysága az, ami számít. Egy néhány ezer értékű ajándék is nagyon jó lehet. Gondolkodj ezen.
2011. nov. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!