Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engednétek modellkedni a...

Engednétek modellkedni a kamaszlányotokat?

Figyelt kérdés

Én az apuka vagyok. A lányom feltűnően szép "kislány", már gyerekként is nyert szépségversenyeket, kerestek is meg minket ügynökök, de akkor még túlságosan gyerek volt. Most már 17 éves, az anyjától elváltunk, én nem szeretném, hogy modellkedjen, az anyja viszont támogatja. Sajnos volt olyan ismerősöm, akit kihasználtak és veszélybe is került, nem bízom ebben a világban. Ő nagyon szeretné, és lassan már felnőtt lesz, ezért maga dönti el, de még egy kis ideig van beleszólásom.

Mennyire veszélyes ez egy fiatal lánynak a mai világban? Ilyenkor még naiv, befolyásolható, ezért félek. Van itt olyan, akinek a gyermeke modellkedik? Volt belőle valaha valami probléma? Itt inkább divatfotózásokról lenne szó, illetve szépségápolási reklámokról.


2011. nov. 8. 10:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én támogatnám. Ahogy írták is, szigorú felügyelettel. Ügyvéd, szerződés, ha szükséges, elkísérném, érte mennék. Csak jó hírű ügynökséggel állnék szóba, ha oda nem kell a lány, csak zugügynöknek, akkor nem alkalmas a pályára.

Szükség esetén meghallgatnám pszichológus véleményét, ha nem tudnék dönteni. Pl. havonta egyszer menne hozzá a lány, ezt feltételül szabnám.

Ahogy azt is, hogy csak addig csinálhatja, amíg nem romlik a tanulmányi eredménye a szokásoshoz képest. (Ha közepes tanuló, nem várnám el, hogy kitűnő legyen, de rontani nem ronthat.)

2011. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden "civilizált" eszközzel megakadályoznám. Rettenetesen nehéz pálya - fizikailag is: hihetetlen nagy stressztűrés és állóképesség kell! - de pszichikai értelemben kétszer annyi. Egy 17 éves, serdülő korú kislány még nem annyira teherbíró, hogy az aszketikus-szigorú életmódot, konkurencia-harcokat, esetleges kudarcot sérülés/torzulás veszélye nélkül fel tudja dolgozni. Aki arra a pályára kerül, acélból legyen belül is...tehát én nem akarnám.
2011. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Én modellkedtem, ugyhogy van tapasztalatom benne.

Az aktmodellkedésről, meg szépségversenyekről,és egyéb ilyen dolgokról nem tudok szólni, mert én soha semmi hasonlóban nem vettem részt.

A lényeg az, hogy a valóságban a modellkedésnek nem sok köze van a csillogáshoz, pompához, DE(!!!) a drogokhoz és legtöbbször az anorexiához sem.

Éjszakába nyuló fotózások, általában délelött 10re már studioban voltam, és jobb esetben hajnal 1 körül végeztem.

Munka, munka, munka. Vagy folyamatosan castingra járás. Iszonyat kimeritő és fárasztó, nemcsak testileg, hanem lelkileg is.

De nincs vele baj, ha valaki szereti és BIRJA csinálni, nyilván egy szépségversenyhez nem sok köze van.

A lényeg az, hogy jó ügynökséghez kerüljön a lány (Art, Attractive, Visage, Icon, Valentine, Royal itthon kb CSAK ezek a megbizhatóak).

ha van kérdésed, irj.

2011. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!