Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet e frissen szült nőnek...

Lehet e frissen szült nőnek chipset enni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem meg tőletek, mert az anyósom ezt hozta nekem a szülést követő napon a korházba!
2011. nov. 8. 20:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne lehetne, miért kell így kényeskedni?
2011. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Utálod az anyósod mi?

Amúgy simán lehet ha van hozzá gusztusod.

2011. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem nem kényességből kérdezte, hanem a szoptatás miatt. Amúgy én is ma gondolkodtam ezen, mert nemsoká szülök, és pont a chipsre gondoltam, hogy vajon mennyire fér bele a szoptatás mellett? A mogyoró, pisztácia tuti nem... de anyósod nem tudom, miért ezt hozta, ilyenkor madártejet szoktak, vagy ilyet, ami segít a tejben a hagyomány szerint.
2011. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hogy lehet, nem is értelek! :D

Nem a gyomrodat viseli meg a szülés.

2011. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Bár nekem hozna most valaki chipset! Úgy örülnék! :)
2011. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
Lehet. A sótartalma miatt igyál több folyadékot mellé a szokásosnál,ennyi.
2011. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Ha császáros voltál, akkor nem. (Én az voltam, csak azt ehettünk, amit ott adtak 1-2 napig, hogy helyreálljon a bélműködés.)

Normál szülésnél szerintem lehet.

2011. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
24%
Lehet enni nyilván egy galamb leves kalszikusabb kaja szülés után de lehet nem volt pénze, vagy nem tud fözni vagy csak lusta te ismered.
2011. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ez nem kényeskedés!Normál állapotban sem szeretem a chipset és ezt tudja is!Szerintem pedig egy nyugdija anyós igazán süthetne valamit!Ja és nem hiszem hogy egészséges a jó olajos és fűszeres chips!!!!Utálom az anyósomat:)
2011. nov. 8. 20:59
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Akkor jól sejtettem, hogy a chips csak ürügy. Akkor fröcsögj az anyósodra (aki a gyereked nagymamája, úgyhogy a gyerek érdekében nem ártana kicsit visszakapcsolni), ahelyett, hogy esetleg kommunikálnál vele és megkérnéd, hogy másnap hozzon ilyen vagy olyan ételt, mert nem szereted a chipset. De igazad van, egyszerűbb királylányt játszani és utálkozni.
2011. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!