Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is ez megy? Amióta vb...

Másnál is ez megy? Amióta vb van nem lehet hozzá szólni apámhoz, bátyámhoz. Apa haza jön a munkából elkezdi csinálni a kukoricát meg chipset belerakja a tányérba és megy is nézni a meccset. Olyan lett most mint 1 robot.

Figyelt kérdés
Nem zavar csak kicsit vicces.. ert ott ordíbálnak a szobába nem lenne baj ha 2-en lennének, de 10-en átjönnek sör a kezükben és ordíbálnak.. És ez már több mint 2 hete tart..
2010. júl. 8. 15:55
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 17L
2010. júl. 8. 15:55
 2/24 anonim ***** válasza:
57%
Most lesz vége a VB-nek, 2 meccs van még, addig kibírod :) Ilyenek a férfiak, én így szeretem őket :) Nem is kellenének ha nem csinálnának ilyesmit :)
2010. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

barátom utálta a focit mióta vb van azóta meccset néz, ha együtt nézzük én szenvedek nem hatja meg, ha rámászok ellök magától...


De vasárnap vége:D

2010. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg nem tart mar sokaig, de jo hogy van neha Vb. Amugy van olyan meccs, amit en a baratnommel nezek es valasztunk magunknak 1-1 csapatot akinek szurkolunk, altalaban nem ugyanazt es akkor szivatjuk egymast hogy kinek a csapata jobb vagy rosszabb:)
2010. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
hajaj. Sör, foci,.. közös séta pedig nuku.
2010. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%

Én apám meg bátyjám is ilyen.Elmennek dolgozni,egy helyen dolgoznak,és minden reggel cetli a konyhában: Nincs itthon sör,chips,rágcsa,üdítő..Hozz a boltból mire hazaérünk!

Hát... XD

2010. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%

Milyen hangulat lehet ott? Én egyedül nézek vb-t a szobámban!

Apa nézi a nappailiban a meccseket(nem mindet) a bátyám (17 éves) meg vagy neten nézi a szobájában vagy egy szórakozóhelyen a haverokkal!A másik bátyám nem lakik velünk ő 20 éves Szegeden lakik de nem nézi a meccset:(


Én meg a szobámban:( Bírd ki má csak 2 meccs! 1 szombaton és 1 vasárnap! Nekem is el kéne valahova menni meccset nézni!!!


11/L

2010. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én most voltam ott 6 napig barátomnál.

Együtt néztük a meccseket, és együtt szurkoltunk a Németeknek.

Bár kikaptunk,de egy ilyen fiatal csapattól ez az eredmény is szép:)


Utána meg előtte meg sokat sétáltunk.

Nemsokára vége

Egy lány

2010. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

igen tényleg olyanok, mint a robotok.

Múltkor elutaztam egy hétvégére a csajokkal. (Péntek-vasárnap) Mikor hazaértem a férjem és a macskám pizzát ettek az ágyon (!) a dobozból. És mérhetetlen mennyiségű pohár mindenfelé.

Tényleg inkább vicces, mint bosszantó.

2010. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
"A férjem és a macskám pizzát ettek az ágyon" :DDDDDDDDDDDDDD Hát ez hatalmas :DDDDDDDDD
2010. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!