Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok,...

Octillery kérdése:

18 hetes kismama vagyok, fogorvoshoz szeretnék menni, tapasztalatokat kérnék azzal kapcsolatban, hogy ilyenkor az orvos ad vajon érzéstelenítő inyjekciót-e vagy "szárazon" dolgozik? Régen mindig kértem, vajon árthat-e a babónak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én azt olvastam hogy az érzéstelenítő nem árt a magzatnak. A doki úgyis tudni fogja mit lehet. Nekem is kéne mennem dokihoz, de még nem szántam rá magam. Szerencsére panaszom sincs (kopp-kopp-kopp) :)
2009. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kaphatsz érzéstelenítőt!!!
2009. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Semmi komoly bajom nincs szerencsére, egy fogamat kellene betömnnie, de húzom az időt...majd majd... de kezdek rájönni, hogy később sem lenne jobb :)

-Pont az előbb próbáltam hívni a dokit, de nem érhető el..nahát..-

2009. ápr. 8. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Van 1 erzestelenito amit kimondottan terhesek is kaphatnak. En a 20. hetig 2 hetente jartam, es mindig ezt adtak. A doki tudni fogja, fel a fejjel es kitartas! Inkabb most menj el, minthogy kesobb kihulljanak a fogaid!

Boldog babavarast.

2009. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Minden jót nektek.

2009. ápr. 8. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:
helló! Én tegnap voltam, nekem is tömött, és adott érzéstelenítő, azt mondta nem árt. Ne húzd, a lyuk csak terebélyesedni fog. én 15 hetes vagyok, holnap 16
2009. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek szerint is minden orvos más. Én igaz csak a 6. hétben vagyok, de az én fogorvosom érzéstelenítő nélkül tömte a fogam, mivel szerinte a szuri ilyenkor még rossz hatással lehet a fejlődő babára. De így is kibírtam. :)
2009. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!