Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sűrgős segitségre lenne...

Sűrgős segitségre lenne szükségem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy apám egy alkoholista és ma is berugott, de 20 perc mulva itt lesz a barátom és itt alszik, nekem már teljesen ki van sirva a szemem, de tuti hallani fogja apámat, mivel telefonál közben és ordibál.. a barátom tudja, ezt, hogy ilyen látta is ilyen állapotban sajnos..:( annyira szégyenlem magam ez miatt!

2011. nov. 9. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom a dolgot.Mi lenne ha a barátodhoz mennétek és ott aludnátok?
2011. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a barátom 20 percre lakik tőlem egy másik városban reggel én megy megyek dolgozni..:( hááát kivok készülve idegileg..anyu meg ugy csinál mintha nem is venné észre miközben pucolja a céklát ott mellette..:(
2011. nov. 9. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

hát egy komoly kapcsolatnál ez nem komoly probléma. :D

Nálunk is megesik, sokkal nagyobb a távolság, szóval több napra jön barátom, az alatt általában legalább egyszer van bebaszcsizás, jobb esetben csak szánalmas a szitu, és röhögünk rajta csendben, meg igyekszünk elkerülni, hogy ne legyen balhé, és kész.

A családjáról általában nem tehet senki. Ez van, el kell fogadnia.

Bár 20 percre lakik barátod... én megfontolnám, hogy én megyek inkább. Azért az semmi táv, én 12 évig minden reggel buszoztam ennyit és még élek. :D

Ilyeneken meg ne sírj, mert semmi értelme.

2011. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!