Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő, tényleg szar az...

Mi a teendő, tényleg szar az életem? Mit tennétek? (fontos)

Figyelt kérdés

Nos az a problémám hogy itthon nem igazán tökéletes a helyzet..Mindig csak a munkáról esik szó semmi másról..Nálunk a rendszeres étkezés elmarad,már az idejét se tudom mikor reggeliztünk együtt..Nincs a családommal közös téma..tulajdonképpen egymás mellett élünk egy házban..

Mivel sokat dolgoznak igy mindenki megy a maga utján..


Anyuval a kapcsolatom nem túl jó..elvagyunk meg minden,de nem nagyon beszélgetünk..semmi nőiességet nem látok benne, csúnyán beszél,nem igazán érdekli a háztartás a főzés..nem érdeklik a nőies dolgok..olyan mintha férfi lenne..és ezt nekem vhol rossz látni..

Apummal elvagyok meg minden,jobban mint anyuval..

Tesommal is elvagyok,bár nem vagyunk olyan igazi mély teo-kapcsolatban..ő már elköltözött 5éve,de előtte se volt ez meg..ő jól elvan apuékkal..Segitünk egymásnak,de igyekszek megoldani amit lehet egyedül,mert hiába mesélek nem figyelnek oda,vagy másnap már nem is emlékeznek rá..csak a saját igazukat mondogatják és másba bele se gondolnak..


Nincs nálunk semmi családi élet, úgy érzem hogy a "családban" én egy senki vagyok..de hát ők mindig azt mondják/mondták hogy a gyereknek a felnőttek dolgába nincs beleszólása..


Elköltözni nem hiszem hogy megoldható lenne,mert nincs pénzem mivel még tanulok..Alapból félénk és visszahuzodó vagyok,nehezen ismerkedem..Sajnos az egyik szememre születésem óta nem látok és nem tudom magam igy elfogadni és szeretni..23f


kort és nemet is


2011. nov. 9. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Van párkapcsolatod?


Abból tudnál erőt meríteni.

2011. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
vedd körül magad barátokkal.ha tudod hogy mik az érdeklődési köreik akkor beszéljetek arról.ha lehet,nézzetek meg együt egy filmet.14/L.
2011. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat..Párkapcsolatom nincs még nem is volt.. A filmnézés pedig nem jön össze mert azt mondják h a nap végére elfáradnak mivel sokat dolgoznak..

Baráti társaságom nincs csak olyan 4-5 igaz barátom van de ők messzebb laknak tőlem..ismerkedni nehezen ismerkedem a fent leirtak miatt..

2011. nov. 9. 21:31
 4/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom beleélni magam a helyzetedbe, de szívből kívánom neked ,hogy forduljon jobbra a sorsod.
2011. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Kezdek már beletörödmi..

2011. nov. 9. 21:35
 6/15 anonim ***** válasza:
azért ne add fel.
2011. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, én ezt nem nevezném sz*r életnek, szerintem neked fogalmad nincs milyen mikor igazán sz*r egy család, vagy élet. Hasonló családom van mint neked, ennél milliószor rosszabbakat is láttam már, szóval én inkább örülök hogy ilyenek.

Nem értem azt sem mi bajod magaddal, egyik szemedre nem látsz, oké, na és? Ettől még ugyanolyan srác vagy mint a többi, nem? Ugyanúgy el kéne járnod haverokkal kikapcsolódni, csajozni, kirándulni, sportolni, bulizni vagy ami tetszik. Ezek lefoglalnának és történne veled sok vidám meg jó dolog. A családtagoknak mindenkinek van külön gondja, azért olyanok amilyenek, ezen te nem tudsz változtatni, ezért vedd magad körül barátokkal, akikkel jól érzed magad.

2011. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem minden rendben lesz, csak egy kicsit össze kell kapnod magad:) Igaza van az előttem szólónak, ez nem sz@r élet, és nem is sz@r család. Hasonló szokott nálunk is lenni a helyzet, hiszen sajna ez már ilyen rohanó világ, mindenki megy a dolgára és kész. Ha vevők rá, esetleg állj elő egy kártyaparti vagy activity ötlettel.

Szemedet sajnálom, de nem szabad siránkozni:) Sajnos mindenkinek van vmi kínja...én pl fél éve beteg vagyok, csak nem látszik kívülről:) Sokszor én is elkeseredem, ha az életről gondolkodom...de a lényeg: csak pozitívan!!;)

2011. nov. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem szimplán csak felnőttél, kinőtted a szülői házat. Ezen a legtöbb huszonéves átesik, jó esetben. Természetes folyamat, úgymond az élet rendje. A korod alapján gondolom a vége felé lehetsz a sulinak, uh amint lesz munkád próbálj majd kirepülni, önálló életet kezdeni. Távolabbról egészen máshogy látja az ember a szüleit, ill. amikor bekerülünk a mókuskerékbe mi is megértjük hogy ők min mennek/mentek keresztül.

Másik az, hogy ugyan klisé, de amíg önmagadat nem tudod elfogadni másokat sem tudsz igazán. Én is gyengénlátó vagyok az egyik szememre, nagymamám gyerekkora óta teljesen vak a fél szemére, mégis van családunk, munkánk, barátaink, normális életet élünk. Ez egy állapot amivel együtt kell élni, engem pl. egyáltalán nem zavar a hétköznapokban. Amúgy is, senki sem tökéletes, testileg sem. Biztosan benned is van egy sor vonzó dolog kívül-belül. Írd össze ezeket és gondolj rá amikor magad alatt vagy. Ezenkívül persze még nagyon fiatal vagy, sokat fogsz érni, változni, amikor kikerülsz a nagybetűsbe - bár tudom, most ez még hihetetlennek tűnik :)

30+/N

2011. nov. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23 évesen a sarkadra állhatnál és elköltözhetnél, és nyugodtan pontozz le ha fáj amit gondolok
2011. nov. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!