Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Életem első "másnapja"....

Életem első "másnapja". Szörnyen érzem magam. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nemsokkal ezelőtt ébredtem, már kétszer hánytam. Tegnap is hánytam, miután hazajöttem, most a szám teljesen száraz, szörnyű ízű, a torkom szinte porzik. Eddig is volt pia, de soha nem voltam még ilyen állapotban, talán azért, mert most éhgyomorra ittam. Nem gondoltam, hogy ennek van hatása, de most teljes filmszakadás, nem emlékszem semmire.

Ez most mindegy is, de ha abban segítenétek, hogy most hogy lehetnék jobban, nagyon megköszönném. :)

Ja, és a másnap az tényleg csak egy másnap? Szóval holnap már jól leszek? Fontos lenne :)


16/L


2010. aug. 12. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sok folyadékot, egyél is!Szerintem vegyél be fájdalomcsillapítót is, ha nagyon fáj a fejed, én mindig kialszom:)
2010. aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, bár a fejem nem annyira vészes, lehet tényleg beveszek egy gyengébb fájdalomcsillapítót :)
2010. aug. 12. 15:21
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

hát attól függ mennyit és miket ittál össze mert anyum ismerőse 2 napig volt másnapos :P xD


amúgy sok folyadék alvás és fájdalom csillapító

2010. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is:

-Zuhanyozz le lehetőleg hideg vízzel (de a langyos is jó)

-Utána öblögesd ki a szádat, majd igyál hideg vizet. Semmiképpen ne valami cukros üdítőt!

-Egyél valami könnyebb ételt ha tudsz. Sósropit ajánlom, mert az a sót is pótolja ami hányás közben távozott!

-Ja és kb 20 percenként mosd az arcodat, nyakad az nagyon felfrissit! Remélem tudtam segíteni! Üdv

2010. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ami nekem beválik: hideg kóla (paradicsomlé is jó), aszpirin és ha öszejön, némi alvás.

Ha nagyon sok alkoholt ittál, holnap is lehetsz rosszul, de max. feleannyira, mint ma.

2010. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

köszönöm, nagyon hasznosakat írtatok :)

finlandiát és málnapálinkát ittunk

2010. aug. 12. 15:27
 7/15 A kérdező kommentje:
paradicsomlé? :D
2010. aug. 12. 15:27
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha nem emlékszel semmire, akkor a helyedben a gyógyszertárban kezdeném egy terhességi teszttel!
2010. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

egyél citromot, mindig azt csinálom, ha pedig rossz meg a gyomrod ihatsz egy kis hideg tejet, az is jót tesz(ne a citrommal együtt)

Jobbulást

2010. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Erre mindenkinek kialakul a saját módszere! Én beveszek egy algoflexet, és elmegyek kajáldába pörköltért! valahogy az esik jól:D
2010. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!