Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből lehet később gondom az...

Ebből lehet később gondom az életben?

Figyelt kérdés

Nem tudtam kinőni a "szerelmes vagyok apába" korszakomat pedig már 17 éves vagyok.

Szeretem azt csinálni ,hogy amikor apával kettesben sétálunk az utcán ,akkor "rácsimpazkodok" mintha én lennék a barátnője.

Szeretek odabújni a karjához, mert az olyan jó biztonság érzetet ad nekem.

Vannak fiúk akik udvarolnak nekem, de én úgy érzem ,hogy apa lenne nekem a tökéletes férfi.


2011. nov. 11. 14:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehet ,hogy ez nálam sosem fog elmúlni? :/
2011. nov. 11. 14:11
 2/8 LadyLee ***** válasza:
84%
17 éves korodra ebből már MESSZE ki kellett volna nőnöd. Várj még néhány évet, és ha azt tapasztalod, hogy az apukádhoz való kötődésed gátol abba, hogy férfiakkal normális kapcsolatot kialakíts, akkor bizony irány a pszichológus.
2011. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is pszichológus
2011. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

MOST pszichológus, nem később!

TÉnyleg jó szándékkal mondom!

2011. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
loool!!!
2011. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ebből nagyobb bajod is lehet később. Nem tudom mennyire szükséges a pszichológus, de az igen, hogy moderálod magad, ha vele vagy. Mondjuk, ha a barátnőjét szereted eljátszani az téényleg necces...
2011. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is imádom apukámat, de soha nem éreztem, hogy ő lenne nekem a tökéletes férfi.

Szerintem ha ennyire vonzódsz testileg-lelkileg apukádhoz, főleg szinte felnőttként, az nagyon nagy baj.

Szerintem is azonnal pszichológus, nem pár év múlva.

Mert más most is akadályoz a párkapcsolatok terén ez az érzés, pedig lassan itt lenne az ideje az első szerelemnek, párkapcsolatnak.

2011. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2011. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!