Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállalnátok 19 évesen azért...

Vállalnátok 19 évesen azért babát, mert később egészségügyi okokból nem lehet?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonomnak kell erről döntenie. Ő és a párja is szeretnének egy közös gyereket és a szülők is támogatják őket ebben. Én is azt mondtam Neki, hogy vágjanak bele. Kíváncsi vagyok, mások hogyan döntenének ilyen helyzetben.
2011. okt. 30. 15:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%
Persze, ha lenne, aki neveli helyettem.
2011. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Én igen.
2011. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Hát, nehéz kérdés. Ha mondjuk az apa-jelölt már dolgozik, akkor egy kicsit könnyebb a döntés, mert legalább van, aki eltartja a családot. Az oké, hogy a szülők segítenek, de nagyon megnehezíti a pár közös jövőjét, ha az elején a szülőkön kell "lógni". Az is fontos, hogy az anya-jelölt mit tervez a jövőjével, dolgozni akar-e, vagy egyetemre menni? Mert pl. egy egyetemet egy kisbaba mellett végezni nem valami egyszerű, főleg nívósabb helyen. Illetve, az se elhanyagolható, hogy mióta van együtt a pár, mennyire gondolják komolyan a közös jövőt. Ha a párkapcsolatuk szilárd alapokon nyugszik, akkor lehet érdemes lenne megkockáztatni a babát, ha anyagilag meg tudják oldani.
2011. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%
Ha lenne hely és tényleg lenne aki segít és anyagilag is lehet bírni mert ugye hosszú évekig kell bírni akkor igen, ha mindez nincs meg akkor nem, és örökbe fogadnék amint meglesz a megfelelő környezet és mindent meg tudnék majd adni.
2011. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%

igen.

(18L)

2011. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ők nagyjából 5 éve vannak együtt és 2 éve élnek együtt a lány szüleinél. A fiú egyetem mellett diákmunkát vállal, a lánynak halasztania kellett a gimnáziumban (még egy év van hátra) utána főiskolára szeretne menni.
2011. okt. 30. 16:15
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

Igen!

És meg is írom a történet kapcsán , miért. Mert becsülöm látatlanban is a fiút, hogy a helyzet ellenére is támogatja a baba-kérdést. Mondhatná azt is, hogy szó se lehet róla, ő még nem érett rá. ( a lány helyzete meg nem érdekli) De -gondolom- a lány szeretné a babát, mert később nem lehet neki. Mellette áll, szeretné, támogatja- már eleve jó indulás.

2011. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
46%
Ha 19 évesn,azaz most lehet,akkor később,5 év múlva miért nem???
2011. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
64%
nem.
2011. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%
Hogyha biztos lenne a párkapcsolati hátterem, és az anyagiakat tudnám biztosítani, akkor igen.
2011. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!