Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fiatalon itthon ülő típus...

Ha fiatalon itthon ülő típus vagyok, később bánni fogom? Illetve be akarom majd pótolni vajon?

Figyelt kérdés

22 éves elmúltam, de életemben 3 alkalommal voltam diszkóban. Táncolni szeretek, csak nehezen tudok feloldódni társaságban. Eljárni nem nagyon szoktam itthonról, csak oda ahova muszáj. Ha idősebb leszek ezt bánni fogom vajon? Pl ma hallottam egy nénit (80 éves) hogy milyen "mulatságokban" volt fiatal korában, meg hány helyen járt stb. Az unokanővérem is ilyen volt mint én, és most 37 évesen iszik/bulizik.


Ha így haladok mit fogok majd mesélni az unokáknak? :) Bánni fogom hogy ilyen vagyok?


2011. okt. 25. 20:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk a diszkó helyeket nem szeretem.De azért néha elmegyünk nyugis helyre beülni..de azért ez nem olyan.Nekem most jó, de idővel ki tudja.

Szóval úgy vagyok,mint Te.

2011. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként tartalmasnak érzed az életed, akkor nem.
2011. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
5%

Igen, rohadtul bánni fogod!

Én 17 évesen kezdtem csak el járni amit azóta is bánok azóta persze hetente 2-3X csapatom, nem telhet el hétvége buli nélkül.

Amúgy pont most hétvégén láttam egy csomó 40-50 évest lent a diszkóban..

Szóval nem vagy lekésve semmiről, de lassan neki kell állnod! 20/F

2011. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
12%
én 15 éves korom óta bulizok és rohadtul örülök neki, 17 éves létemre több dolog történt velem mint egy 37 évessel
2011. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
83%

Hát akkor ne diszkóba járj! Más szórakozás is van a vilgon. Néha vegyél erőt magadon és menj el, belejössz. Kell a kikapcsolódás. Barátokkal, barátnőkkel menj, ne egyedül. Én 21 éves korom előtt nem mentem sehova és bánom, mint a fene, hogy nem "mertem" előbb bulizni menni. Azért nem törvényszerű, hogy majd később beüt a karch és elveszted a kontrollt, velem se volt ilyen. Mostanában már megint nem járok el annyit. Ez nem feltétlen olyan, amit pótolni kell és majd túlzásokba esel.

Azt meg nem hiszem, hogy az unokáinak bárki diszkós élményeket szeretne mesélni. Bár nem tudom, sose voltam diszkóban, de én azért biztos nem azt fogom majd mesélni, hogy milyen bulikban voltam. Lesz majd más is (remélem)

2011. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
100%
amit az előttem szóló mondott..ha tartalmas az életed ....vagy jól érzed magad így akkor semmi akadálya....én pl. egy diszkónál többre tartok, egy baráti összejövetelt, vagy egy házibulit, vagy sütögetést....táncolni szeretek én is, szoktam eljárni,de szerintem sokszor a bulizás inkább a tömeg felől elvárás, hogy tessék eljárni, mert ha nem akkor ciki vagy
2011. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
46%

Én jobban értékelek már egy barátokkal beülős estét és iszogatást, mint, hogy elmenjek és ugrabugráljak egy discoban :)


Mindenki más és más. És azt se felejtsd el, hogy amikor a 80 éves néni fiatal volt, akkor még más volt a világ bőven!

Anno 16 évesen kezdtem discoba járni, volt hogy minden hétvégén mentem, majd csökkenni kezdtek az alkalmak 22+ után.

Most 24 vagyok és van egy három hónapos lányunk. Mi kiéltük magunkat..

2011. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
15%
Jah, hát ha vissza tekerhetném az időt én is 14 évesen kezdeném az ziher!
2011. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
84%
Nem biztos hogy bánni fogod valóban attól függ egyébként milyen a társasági életed! Ha semmilyen, akkor később bánni fogod hogy nincsenek ilyen történeteid. De ha egyébként mozgalmas, csak a bulizással/kocsmázással nem vagy kibékülve az nem gond!
2011. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
74%

én 15 éves korom óta bulizok és rohadtul örülök neki, 17 éves létemre több dolog történt velem mint egy 37 évessel


Ez a baj. Lehet, hogy már gyereked is van. Na és drogozol, piálsz.

2011. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!