Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjátok már a Karácsonyt/...

Várjátok már a Karácsonyt/ telet? Mivel (fogtok) készülni rá?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 11:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Várom.

Díszítek, sütök, főzök, karácsonyi zenét hallgatok, játékokkal játszom interneten, illatosítok. :)

22/L

2011. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Én már nagyon várom, hogy pofára eshessek minden jégpáncélon! Meg a tököm is lefagyjon a hidegben... Már alig várom!
2011. nov. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%

Alig várom, hogy mindenki megkérdezze ezt naponta 100-szor... Amúgy nem marhára nem várom, mert tele leszek vizsgával, hideg van, ha szakad a hó csak latyakos és vizes lesz a ruhám Pesten, millió réteg ruhát fel kell venni és rémálom BKV-zni a fülledt, büdös melegben másik ezer nyomorgó emberrel, ainek a harmada magasról tesz a higiéniára.

A Karácsonytól meg már egyenesen falnak megyek, akit szeretek, egész évben ajándékozom, meglepem időnként, nekem nem kell ehhez ünnep.

2011. nov. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nagyon várom,legfőképp,mert akkor jön haza a férjem külföldről!!! :))))Amúgy is nagyon szeretem a karácsonyt,mindig feldiszitjük a lakást a kislányommal,csinálunk adventi koszorút stb.Karácsonyi zenéket hallgatunk (a Last Christmas-t nem tudom megunni,valamint mindig meghallgatjuk Szabó Gyula előadásában a Karácsonyi regét)
2011. nov. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
6%

Nagyon...Hideg lesz, a metrón meleg és bűz, leizzadok, mindenki ordenáré módon köhög meg tüsszög a másik nyakába...Nem lehet majd rendesen bevásárolni, mert minden idióta őrült módjára rohamozza meg a karácsonyi vackokat és 3 napra annyit vásárolnak, mintha nem lenne bolt 1 hónapig. Mindenhol az arcodba tolják az ünnepet, hogy lehetőleg még többet vegyél és pl 600Ft-ot adj 5 szem bonbonért, csak mert az csillag vagy karácsonyfa alakú dobozban van. Nevetséges. Vedd meg a szar játékot a gyereknek méregdrágán meg az anyósnak a huszadik sálat, csak hogy legyen valami. Gusztustalanná tették az ünnepet, ez van.

Évek óta nincs ajándékozás nálunk(csak a gyerekeknek) és jó ez így.

2011. nov. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem várom.Utálom a telet,a havat,hogy fázom..24-én és két ünnep között is dolgoznom kell..Minden üzletből ár most is az idétlen karácsonyi dalok mennek,már most elegem van belőle.Minden üzletben látni a sok nem normális embert akik úgy vásárolják a felesleges dolgokat mintha az életük múlna ezen..Képesek megvenni tök drágáért,én meg mosolygok rajta,mert boxing day napon ugyanazokat akár fillérekért meg lehet venni..Viszont a januárt várom mert a carboot piacon ilyenkor viszik eladni szintén fillérekért azokat az ajándékokat amit kaptak,de nincs szükségük rá..Ilyenkor hihetetlen jó vásárlást rendezek magamnak
2011. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Igen, várom. Nálunk már most karácsonyi hangulat van. Az ablakomra tegnap raktunk fénysort, a szomszédban már múlt hét óta világít. :D

Nálunk már október közepe óta vannak karácsonyi cuccok az üzletekben (külföld). A héten állították fel a bevásárlóközpont előtt a nagy karácsonyfát. 2 hét múlva egy gyönyörű kisvárosba kirándulunk az adventi vásárra.

Már hetek óta gyűjtögetem az apró ajándékokat. És nem értem azokat, akik írják, hogy "megint vesznek egy felesleges dolgot, inkább nem ajándékoznak". Én minden évben találok valamit aminek tudom, hogy hasznát veszi a megajándékozott.

És azt is várom, hogy 1 hónap múlva repülök haza :D Vettem mézeskalcs házikót, amit tesómmal fogunk összerakni. Tisztára mint a gyerekek. Én 23 ő 16.

2011. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Sajnálom akik ilyen negatívan fogják fel az egészet... :(

Meg kell találni mindenben a jót, nem csak keseregni éjjel nappal. Persze, nyáron pedig meleg van, akkor azért izzadnak az emberek, de ha mindenben a negatívat nézzük, akkor nem lesz valami boldog életünk!

2011. nov. 13. 12:29
 9/19 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem is lenne okom a kesergésre, az összes vizsgám december 22,23,28,29 és január 2. Én sem sokat fogok pihenni, de mégis alig várom, hogy essen egy kicsi hó, este kimenjünk sétálni a hóesésbe a kutyákkal. Lovastúrára megyek, mert 1-2 órát azért megengedek magamnak én is. :)
2011. nov. 13. 12:35
 10/19 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem már tavaly és azelőtt sem volt karácsonyi hangulatom.. valahogy igyekszem visszahozni, de nehéz, tekintve hogy volt már ilyenkor 15 fok és szikrázó napsütés is. A tél abszolút nem olyan már, mint volt, az ünnep meg pláne nem. Évekkel ezelőtt még volt értelme, kisebb koromból emlékszem. Imádtam:) De most már.. :( Maximum akkor lesz ha kimegyek Bécsbe :D (Christkindlmarkt) + esetleg egy kis lágy hóesés, na akkor tök jó(:
2011. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!