Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjátok már a Karácsonyt/...

Várjátok már a Karácsonyt/ telet? Mivel (fogtok) készülni rá?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 11:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ma 12:12 vagyok

Én nem vagyok elkeseredve,sőt boldog,kiegyensúlyozott életet élek.Sőt dolgozni is szeretek..De amikor már augusztus óta a csapból is a karácsony folyik,amikor már pénteken hazafelé azt látom,hogy egyre többen díszítik fel a fát.Amikor az látom hogy minden a pénzről szól,hogy ki hogyan múlja felül a másikat az ajándékokkal bizony sokat veszít a karácsonyi hangulat.Én amúgy örömmel élveztem volna ha nyáron izzadhattam volna,de nekem egész nyáron is csak az eső és 16-20 fokok jöttek..

2011. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el a válaszokat, én várom :) Igaz mi már nem ajándékozunk egymásnak, de így is jó. Imádom, amikor anyukámmal sütit csinálunk, apáékkal fát díszitek, aztán egy karácsonyi film mellett iszunk egy kis likőrt(amit én csinálok), 3x többet ér mint a sok-sok ajándék :D 17/L (ez lesz a 2. karácsony, hogy nem adunk ajándékot én mégis nagyon várom már, mert sokkal jobb a hangulat, mint amikor rohantunk megvenni az ajándékokat..)
2011. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

En is várom. Most lesz a kisányom elso karácsonya. Alig várom, hogy hogyan fog orulni az ajándéknak.

Ja és sutok, fozok karácsonyra + családlátogatás.

2011. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon várom. épp a mézesheteinket töltjük otthonosan a párommal karácsonykor. addigra 2 hetes házasok leszünk:)


25/N

2011. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én várom.Igazat adok azoknak is,akik nem várják,de nekem akkor is ez a pár nap az év legszebb szakasza. Nyugi van,nem kell sehova menni,tv-t nézünk,társasozunk,sétálunk a szépen kidíszített utcákon.

Készülni annyira nem készülök,persze majd sütök pár sütit,lesz finom étel,ital. Az ajtóra egy koszorút teszek és kb. ennyi.

2011. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mi is várjuk az ünnepeket nagyon. Méghozzá azért, mert a kisfiam most három éves, és már részt tud venni a készülődésben. Együtt készítettük el az adventi koszorút, írtunk a Jézuskának és a Télapónak. Jókat sütünk-főzünk majd. Felkeressük azokat a rokonokat, akiket különben, év közben nem. Egyszóval, azóta van értelme ismét számomra, amióta újra van a családban kisgyerek, aki őszintén várja.

A telet és a hideget utálom, mégis várom már, hogy essen a hó, mert a kisfiam minden reggel megkérdezi mikor esik már.

2011. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én nem várom. Ugyanolyan (szar)nap, mint bármelyik másik...
2011. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 xStefix ***** válasza:

Megint terhes vagyok és megint alig várom a karácsonyt, a havat. :) Talán azért, mert nagycsaládi banzájjal ünneplünk és terhesen a család, az otthon értéke mindig megnő...

Nem vagyok egy konyhatündér, de idén asszem összeütök valami nagyon fincsit. Lassan már túl vagyok a gyomros korszakon, úgyhogy bírni is fogom. :)

2011. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Várom. :) Mikor október végén felkerült a dekó a plázákban stb. rosszul voltam, de ez az első karácsonyunk a párommal az albérletünkben, ma vettem adventi koszorút, majd szépen lassan összeszedni a többi dekorációt, abroszt, díszeket, fenyőcskét, mézecskalács-sütés, stb. :) Ráadásul idén két karácsonyozás is lesz (otthon és párommal), szóval mondhatni dupla öröm. :)
2011. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!