Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom szerint egy sz. Ar...

A családom szerint egy sz. Ar alak vagyok! Más emberek viszont nagyon szeretik a társaságomat és kedves embernek tartanak! Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 13:36
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy mindig elmondanak minden féle hülyének és hogy milyen otrombán beszélek velük,közben ők hozzák ki belőlem azt hogy így viselkedjek velük....hiszen ha lehülyéznek és fikáznak és csak rosszat mondanak az emberre akkor hogyan legyen valaki a másikkal rendes?
2011. nov. 13. 13:38
 2/20 A kérdező kommentje:
alapjában békés ember vagyok másokkal szemben és nehezen lehet kihozni a sodromból de ők valahogy percek alatt olyan dolgokat tudnak kiváltani belőlem amit más nem nagyon...sokszor durva dolgokat vágnak a fejemhez...
2011. nov. 13. 13:40
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehet az,hogy megjátszod magad az idegenek és az ismerősök előtt és csak a családod ismer igazán? Ez nem ritka...
2011. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 bánomisén ***** válasza:
65%

Kifelé mindenki megpróbál viselkedni, hogy másokra jó benyomást tegyen, otthon viszont saját magát adja.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy valóban sz@r alak vagy, mert fogalmam sincs, hogy milyen vagy, hanem azt, hogy nem csoda, ha a család és az ismerősök véleménye ennyire különbözik egymástól.

2011. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem játszom meg magam,inkább úgy mondanám hogy akkor lehetek igazán önmagam....a családom előtt mindig feszélyezve vagyok és akkor kell színészkednem igazán és ez sajnos tényleg így van...
2011. nov. 13. 13:46
 6/20 bánomisén ***** válasza:
Ez esetben viszont jobb lenne, ha otthon sem színészkednél és akkor megváltozna rólad a családod véleménye.
2011. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
szóval én vagyok a hibás?értem..
2011. nov. 13. 13:48
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Nézd, nem támadni akarlak, de ha az alaptermészeted a kedves, akkor a családod sem hozza ki belőled a bunkózást.

Az a legtutibb megoldás, ha kedves vagy velük. Nem fogják tudni hova tenni a dolgot.

2011. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 bánomisén ***** válasza:
Egyértelmű, hogy ezen a helyzeten csak te tudsz változtatni. Ha kétféle helyen kétféleképpen viselkedsz, és ezért itt és ott más a vélemény rólad, akkor nem ők a "hibásak", hanem te. És csak te tudsz változtatni a rólad kialakult véleményekről.
2011. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 bánomisén ***** válasza:

*


véleményeken - bocs.

2011. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!