Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Vissza...

Most mit csináljak? Vissza akarom kapni a barátnőmet!

Figyelt kérdés

így is kevés barátnőm van,közülük is csak az egyikkel tudok (tudnék) mindennap találkozni


viszont amióta a barátnőmnek pasija volt,állandóan fiúzik,már többször cserélgeti szinte a pasijait,mint az alsóneműjét...


közbe még csak 13 éves...


és engem meg elhanyagol


utoljára vagy 1 hónapja találkoztunk,pedig itt lakik a másik utcában


csak mondjuk ebbe az is beletartozik,hogy mi pl töriből minden órán írunk,ezért azt is tanulni kell,meg kb így majdnem mindennap írunk valamiből,úgyhogy kénytelen vagyok a délutánom nagyrészét magolással tölteni


és már facebookon is alig beszélünk,ha beszélünk is,az is arról szól,mint amit most írt,hogy találkozott egy sráccal,aki megfogta a seggét és hogy -Aaaaaahww,az mien ooo voooolt*-*


ráadásul akikkel így pasizik,eddig mindegyik ilyen volt,hogy 14-15 évesen már isznak,seggrészegek,füvescigit szívnak...és félek,hogy a barátnőm is hozzájuk keveredik,és ő is inni fog meg füvezni meg ilyesmiket...


és a barátnőm eddig egyáltalán nem ilyen volt,normális volt,akivel lehetett jól beszélgetni


most meg már rá sem ismerek


és próbálok a közelében lenni,amikor csak tudok,de neki is tanulni kell,vagy az új barátnőivel van,van valamelyik fiúval...


mit csináljak?


13l


2011. nov. 13. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj! Nekem is volt egy nagyon jó barátnőm, kiscsoportos óvodás korunk óta legjobb barátnők voltunk, aztán kb. 13 évesen cigizett, pasizott, talált másik barátnőt (nyilván én is), évekig nem beszéltünk, aztán végül felnőtt, rájött, hogy ki és mi fontos az életében. Kibékültünk, újra összejártunk, ma pedig már mindketten feleségek és családanyák vagyunk. Egy 24 éves lány
2011. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!