Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem akarom elengedni a barátnőmet!

Figyelt kérdés
Úgy 1 hónapja voltak a sulival és most bejelentette, hogy ő megy még nyári szünet előtt pár napra. Én a múltkor sem szívesen engedtem el, de most pedig egyenesen nem akarom, hogy elmenjen, mert félek. Rákérdeztem, hogy ugyan mi jó van ott és ő azt felelte, hogy a társaság. Összehaverkodtak ott pár emberrel, de az a legfurcsább nekem, hogy mind fiúk. A barátaim szerint nekem is mennem kéne vele, akkor tudok rá vigyázni, de én érzem, hogy ha elmegyek oda én ott pár embernek be verem a képét, pedig nem vagyok egy verekedős típus, de most sajnos nem lenne más. Úgyhogy nem tudom, hogy mit csináljak. Szerintem ott valamelyik nyomorék kis csóróval kialakulhatott neki valami, más különben miért vágyna ennyire vissza oda. Végképp nem tudom, hogy mit csináljak, segítsetek, legyetek szívesek!
2011. máj. 4. 22:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
de egyáltalán hova megy?
2011. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
Beszéld meg vele a kapcsolatotokat.
2011. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Romániába. De nem egyedül, hanem osztálytársakkal.
2011. máj. 4. 22:22
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

osztálykirándulás keretében vagy pár haverral?


akk menj Te is..


egyébként nem tilthatsz meg Neki semmit -sztem-


meg kell bíznod benne, ez a JÓ párkapcsolat alapja..

2011. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 tsz-tag ***** válasza:
27%
lehet az osztálytársak között van a srác aki mártogatja a pennát
2011. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%

Szia!


Kis pontosítást kérek. Hány évesek vagytok és hova nem akarod elengedni. Azt értem, hogy a sulival, de hova?



Azonfelül: miért akarod ketrecbe zárni? Ennek nem lesz jó vége. Miért ne érezhetné magát jól a barátnőd nélküled pár napig? Ne legyél már ennyire önző. Engedd el.


Amúgy meg megvan a véleményem rólad: ha nem tévedek birtokolni akarod a barátnődet. Máskülönben elengednéd. A "nyomorék kis csóró" jelző pedig azt mutatja, hogy jobb embernek gondolod magad a barátnőd ismerőseinél. Ami szintén nagy hiba, nem illik ismeretlenül ítélkezni.

2011. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%

Ha ennyire nem bízol a barátnődben, miért vagy vele?

Ezzel a féltékenykedéssel csak azt fogod elérni, hogy tényleg otthagy valaki másért, aki nem korlátozza (tapasztalat, nekem is volt egy ilyen barátom, ott is hagytam, hiába szerettem, ez megölte a kapcsolatot).

Nekem is főleg fiú barátaim vannak, egyszerűen jobban érzem magam a társaságukban és jobban el vagyok velük.

A barátomat ez soha nem zavarta, mert bízik bennem.

És ha ráhajt valamelyik? Ha szeret téged, lekoptatja.

Ha meg nem szeret, akkor úgyis megcsalhat bármikor, bárkivel, ha akar.

L/24

2011. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ismeros nekem ez a helyzet???..

Romaniaba pontosan hova??

Melyik sulibol is vagytok???...

Mert en ismerek egy ilyen csapatot aki hozzank jar....ilyen testversuli szeruseg...

2011. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Ő 17, én 19. Erdélybe mennek, de most már nem a sulival, ez amolyan "magánakció" nekik.


Nem akarom ketrecbe zárni, de féltem őt ilyen csöves helyekre elengedni, ráadásul egyedül. Nem akarom őt birtokolni, pusztán csak féltem, ennyi az egész. Azokról meg, akikhez mennek megvan a véleményem... Magyarul nem tud a szerencsétlen és akkor ilyen emberekhez elmennek, ráadásul most már tényleg egyedül, mert senki nem lesz velük, aki felügyelne rájuk.

2011. máj. 4. 22:28
 10/26 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig ha annyira oda akar menni, akkor miért nem nekem szól, miért nem velem jön? Sokkal különb helyre elvinném, mint az a rohadás, ahol megszállnak majd. :S
2011. máj. 4. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!