Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak születésnapja van...

Páromnak születésnapja van ma, én pedig rettegek, hogy kik fogják felköszönteni. (? )

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy nem éppen normális dolog, de ez sajnos a félelmemen nem segít.

Mit tegyek, hogy el tudjam viselni? Valaki nyugtasson meg, mert lassan a falat kaparom....


2011. nov. 14. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Mitől rettegsz pontosan?
2011. nov. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Mármint mindenkire féltékeny vagy, aki felköszönti? Ha így értetted, akkor ne haragudj, de beteg vagy! Inkább örülnél neki, ha kedvelik.
2011. nov. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon durva. Én (lányként) még azokat a fiúkat is felköszöntöm, akikkel csak köszönőviszonyban vagyunk. A pofámba nyomják facebookon, és így megmarad bennem, hogy hopp ma xynak születésnapja van.

Ilyenekre ne legyél féltékeny, mert ezzel fogod magadtól eltaszítani a párod.

2011. nov. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ő barátai, az én barátaim is.

Minél több van neki, annál több van nekem is.

2011. nov. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami EX-től félsz?
2011. nov. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Na és kap két ártalmatlan puszit! Jesszusom mi lesz most??

Ha ilyen betegesen féltékeny vagy pokollá teszed az életed.

2011. nov. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Irány egy pszichiátriai szakrendelés (SZTK-ban nem kell fizetni), mert ezzel kinyírod magad vagy a kapcsolatod gyors úton!

Nem viccelek, és nem gúnyolódom, én is jártam, és sokat segített.

23N

2011. nov. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem pontosan, mitől tartasz. A puszitól? Vagy együtt éltek és vajon hányan "tolakodnak" az otthonotokba?

Egy kicsit bővítsd a magyarázatot, talán tudunk segíteni!

2011. nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég. Levegőt vehet az a szerencsétlen? Születésnapja van, mégis mitől félsz? "Boldog szülinapot" két puszi és ennyi.
2011. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Természetesen nem vagyok mindenkire féltékeny..

Rengeteg okom van rá, hogy féltékeny vagyok, sajnos minden bizalmamat eljátszotta.(Jogosan kérdeznétek, hogy akkor mit akarok még ettől a kapcsolattól..)

De akkor ő azt mondta bizonyítani akar és visszaszerezni a bizalmam, ezért kötöttünk egy egyezséget. Van egy olyan gyanum, hogy kettőnk közül csak ő az, aki ezt nem tartja be.

2011. nov. 14. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!