Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki úgy...

Van köztetek olyan, aki úgy ment férjhez/nősült meg, hogy ő is és a partnere is szűz volt?

Figyelt kérdés
Hány évig tartott/ hány éve tart a házasság? Megbántátok, vagy nem?
2011. nov. 14. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Szerintem nincs:)

Én egy olyat ismerek, ahol a nő még szűz volt. Szépen megvannak, de nem kirívóan jól, csak normálisan, tehát a szűzesség nincs ráhatással sztem...

2011. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
A barátnőmék így házasodtak. 12 éve tart a házasságuk, három gyerekük van. Jól megvannak, építkeztek, nevelik a gyerekeket...
2011. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk igy volt, most vagyunk 24 éves házasok, és semmi problémánk nem volt eddig emiatt, söt nagyon örülünk, hogy igy történt. (Nem vallási oka volt, hogy mindketten szüzes voltunk.)

Eddig nem bánta meg egyikünk sem, ma is ugyanigy csinálnám.

2011. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki így nősül, házasodik, az zsákbamacskát vesz. Bizony ezt is ki kell próbálni, és akkor nincs reklamáció. Viszont akkor az esküvőn már egyik sem szűz...
2011. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 15. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!