Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek 16 éves lányotoka...

Elengednétek 16 éves lányotokat a Hegyalja fesztiválra?

Figyelt kérdés
Ez az álma 5 napig ott legyen én még féltem, van mitöl, nem vagyok eyg régimodi anya, megengedek sokmindent, 15m mult barátja még nincs, nem tudok rola, 16 lesz mikor menne barátnökel. Adjatok tanácsot!! Köszi elöre is
2009. máj. 9. 22:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%
Ha sokan mennek,mindig bevan a telefon kapcsolva,napi 1* felhiv,hogy minden rendben,lelkére kötném,hogy ne igyon mértéktelenül--)igy el
2009. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nem voltam sosem egy " rossz " anya de ott van sok kábszeres, egyebek, félek hogy belekerül, bár bezsélgettünk rola, kiröhögött, hogy mit kéozelek én, ö az együttesekért menne fel, remélem igy is lesz .
2009. máj. 9. 22:16
 3/38 anonim ***** válasza:
82%

én elengedném,de persze úgy,hogyha tudom a barátnői nem vinnék bele a rosszba.ha megbízható társasággal megy minden rendben lesz. igen,fontos,hogy minden nap beszéljetek telefonon,és hgy megígérje nem fog inni,és vigyáz magára.

szerencsére az én lányom nagyon megbízható ilyen téren.

2009. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Igen ismerem a barátnöit, söt mobil is van, remélem nem lesz gáz!! Én is átéltem sok koncertet anno 40 vagyok, tudom milyenek, de ez csak egy sok napos dolog, bár bizok benne, de csak féltem .
2009. máj. 9. 22:24
 5/38 anonim ***** válasza:
87%

Ha ismered a barátnőit, és megbízol bennük is, nem csak a lányodban, akkor engedd el!

Én most 29 éves vagyok, 15 évesen kezdtem el rock-koncertekre járni, Diákszigetre sátrazni stb... Akkor még mobil sem volt. Nagy nehezen mindig elengedtek a szüleim :) Nem volt soha gond :) Nem lettem drogos, normális családanya vagyok :)

A lényeg a bizalom :)

2009. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
72%

En azt hiszem nem engednem el...Nem akarlak befolyasolni, csak leirom a szubjektiv velemenyem...

A napokban ertettem meg(egy megdobbento tragedia utan:(() miert feltett(es felt) annyira edesanyam engem...Egy 14 eves lany megdobbento halala annyira megrazott, hogy most vagyok igazan halas amiert nem nagyon engedett sehova (se buli, se kirandulas, se koncert)vagy ha engedett nagyon keves idore, felnott felugyelettel. Sajnos rakellett jojjek arra, hogy IGAZA volt...pedig nagyon sokat haragudtam ra emiatt.Mostmar jocskan elmultam 18, de meg most is cenzurazza anyukam hova mehetek:P

Igaz, a baj sokszor megtortenhet olyankor is, ha ott van a felnott, de akkor legalabb megprobal(hat) segiteni.

En elengednem a lanyomat, ha menne vele felnott (vagy legalabb nagykoru) vagy megbizhato fiu (unokatestver, rokon, batty valaki...) MErt sajnos utolag mar konnyu okosnak lenni:(

Elnezest ha valamit rosszul fogalmaztam, talan azert ragadtattam el magam mert most nemreg nagyon megrazott az az eset.:((

2009. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
75%

22:38-as vagyok

Meg hozzatennem, nem azert nem engednem el a lanyomat mert nem bizom meg benne. benne megbizhatok, de lesznek meg tobb szazan rajta kivul...

donts belatasod szerint:)

2009. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
84%
Én is ennyi idős voltam amikor a szüleim elengedtek először több napra egyedül (nélkülük), pedig én kettesben mentem a barátnőmmel nem többel:) ugyanerre a fesztiválra mentem. tapasztalatból mondom, ez nem egy 5 napig tartó orgia narkóval füszerezve, ez tényleg a zenéről a koncertekről szól. Én elengedném:)
2009. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Igen mindenkit ismerek, lesz egy 19 éves lány is, remélem nem lesz gáz velük, de aakor is csak elsö 5 nap ugy hogy elmegy, nem mintha nem biznék benne, csak a drog, pia...stb... hatás..egy ilyen koncerten .
2009. máj. 9. 22:45
 10/38 anonim ***** válasza:
91%

Ha társasággal megy, akkor elengedném. Engem nagyon fogtak a szüleim, még a pár házzal arrébb lévő helyekre is utánam jöttek, nagyon haragudtam rájuk ezért, nem kellett volna félteniük a barátaimtól, de inkább az volt bennük, hogy annak ellenére, hogy egy kivételesen nagyon megbízható társaság, senkiben nem bíztak meg soha. Bennem se, pedig sose adtam okot a bizalmatlanságra.

Most, hogy felnőttem és van jövedelmem, ki se kérem a véleményüket, külföldre is elmegyek, és nincs semmi baj, tudok magamra vigyázni. Ne legyenek büszkék rám, mert semmivel nem járultak hozzá pozitívan ehhez.

Én azt mondom, hogy ha jól nevelted, akkor megbízhatsz benne, és nyugodt szívvel elengedheted, van mobil, bármi van, eléred.

Hülyék meg mindenhol vannak, elég kimenni a lakásból, a zebrán is elüthetnek. Ezekből nem szabad kiindulni.

2009. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!