Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevés pénzből mit lehet venni...

Kevés pénzből mit lehet venni a családtagoknak és rokonoknak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon jelen pillanatban semmit sajnos :S
2011. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb mennyi számít kevésnek és hány éves vagy?
2011. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most vettem meg 10 embernek a karácsonyi ajándékot ,csomagolással együtt 6000 ft-ért.Kislánynak 450 volt egy nagyon szép kulcsos napló.Mama és anyós egy 3d képet kap vateráról.ez 300Ft darabja.van aki asztali órát,szintén pár 100ért.anyumék meg egy fotoalbumot,amibe hívattam elő képeket,ez 600Ft volt.Sok időbe telet mire kitaláltam ezeket,de szerintem megérte,mert olcsó is volt és tetszeni is fog nekik amit kapnak.Én azt javaslom nézz szét az aukciós oldalakon.ha olyan terméket nézel,ami városon vagy megyén belül van,akkor még postaköltség sincs.Bocs,ha hosszú lett :-)
2011. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagymamának/nagypapának valamelyik családtagról kinyomtatott/előhívatott kép keretben. Előhívás potom összeg, képkeret már 2-300forinttól. Az unokás képek különösen örülnek szerintem.

Illatgyertyák, egyszerű dekorációk a család női tagjainak. Olcsóbb, de mutatós ital a férfiaknak. Ezekre sem kell több ezer forint.

Teafüvek, annak én pl. mindig nagyon örülök, tél van, hideg van, jól jönnek a finom teák. Asztalterítő szintén hölgynek, fiatal lánynak kisebb kiegészítő, virág a hajba, karkötő, hasonló apróságok. Fiúnak dezodor, piperecsomag, ilyenkor karácsonykor Dunát lehet rekeszteni az ilyen ajánlatokból. Apukának zokni, anyukának sál. Gyereknek olcsó kifestő, ceruzák, néhány száz forintért értékes könyvek is kaphatók.


Kérdezz még, ha gondolok, biztos eszembe jut még valami!

2011. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*ha gondolkozom
2011. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!