Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura, hogy naponta 2-3...

Nem fura, hogy naponta 2-3 kérdés van itt arról, hogy nincs már kajára meg számlákra pénz?

Figyelt kérdés
Valami nagyon el van cseszve a világban ha egy fejlett országban ez a helyzet.. De mi????
2011. nov. 18. 20:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszerű összefoglaló volt, jogos indulattal. Ez külön pozitívuma. A "művelt és igényes emberek" alatt titeket - és a hasonlókat - értelek. Nálad a pont.
2011. nov. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A netes gondolatmenethez én is hozzászólnék: nálunk az albérletben 1600Ft az internet (routerrel van elosztva, és az árát is osztjuk lakásonként). Ettől már nem lennék jól tápláltabb, ha nem fizetném.
2011. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez az internet kérdés mindig kicsapja a biztosítékot nálam is... Aki ezt hozza fel, azt vagy nagyon átverték, vagy nagyon nem jó matekból. Nálunk a net költsége az 1/4 villanyszámláéval vagy 1/4 gázszámlával vagy fél vízszámlával egyenlő. A macskánk almozása és etetése is többe kerül ennél. De biztos már egy házikedvenc is csúnya "luxuscikk". Szánalmas dolog azt felhozni hogy "akkó köttessed ki a nettet oszt majd minnyá jobban fogsz élni..." saját magát járatja le, akinek csak eddig terjed a gondolatvilága meg a logikája.
2011. dec. 1. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én azon csodálkozom, hogy nincs több ilyen kérdés. Párom két évig volt munka nélkül, hát nekünk is rendesen be kellett osztani a pénzt, hogy kitartson a hónap végéig. Szerencsére volt félretett pénzünk, de azt főként a gyerekre szántuk. Amikor kirúgták leépítés miatt, egy gyerekünk volt és a másodikkal voltam 6 hós terhes. Érezhetően könnyebb az életünk, mióta páromnak is van állása, gyakorlatilag több, mint egy évig nem vettünk magunknak ruhát, nemhogy mozijegyet.. Az egyik félszobánkat kiadtuk egy egyetemista lánynak, enélkül nem tudtuk volna kifizetni a rezsit. Ha valaki panelben lakik, és egy ici-picit is ért a számítógéphez, könnyen találhat olyan hálózatot, ami nincs levédve és csak a lelkiismeretén múlik, hogy használja-e. Szóval szerintem nem furcsa a jelenség, a gazdaság van elcseszve, és évek óta nem fejlődtünk sehova, pedig kellene.
2011. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!