Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még rendes, normális nők?

Vannak még rendes, normális nők?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 12:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Hát..Magyarországon nagyon nehéz normálisat találni, az biztos. Nekem már sikerült. De több év ismerkedés után. A magyar nők többsége elég könnyűvérű és beképzelt. Nevetséges, hogy az átlagos nők is baromi szépnek hiszik magukat, és olyan elvárásokat támasztanak, aminek nem lehet megfelelni. Megnézel egy fórumot, ahova nők írnak, bizonygatják, hogy nekik a belső fontos, ehhez képes egy elég alacsony (160 alatti) barátom évek óta nem talál normális lányt magának, pedig biztos egzisztenciája van,és olvasott, művelt is. Ha voltál már más európai országban- és most nem Albániára gondolok- akkor tudod, mennyivel más mondjuk egy német nő, mint egy magyar. Tapasztaltam :D.
2011. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Mit ér, hogy normális vagyok, ha senki nem becsüli?
2011. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Számomra nem az alkoholfogyasztás jelenti a kikapcsolódást, szeretek sétálni, kirándulni, beszélgetni vagy csak hallgatni, érzékenyen érintenek olyan dolgok, amik a legtöbb embert hidegen hagynak, nem bújok ágyba mindenféle olyan alakkal, akit nem vagy csak alig ismerek (sőt senkivel, mert olyan "nomális" vagyok, hogy én szeretném valaki olyannal elsőre, akit tényleg szeretek),

szóval nem, én nem vagyok normális nő.

A normális az az átlag, amit a legtöbben követnek, belőlük rengeteg van... (Csak ugye kérdés az, hogy milyen mégis most az az "átlag"...)

2011. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
vannak
2011. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Vannak,csak a férfiak nem kezdeményeznek.
2011. nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kerdezo, ma 12.30-as.

Mi van, megy a privi mar kozotettek? De jo lenne egy szep romantikarol hallani:)

2011. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Vannak, de már rég foglaltak.
2011. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

12:43-as

nagyon igaz amit írtál, valóban az átlagos csajok is k.rva szépnek hiszik magukat és magasra teszik a mércét



a kérdésre visszatérve igen vannak normális nők

én annak tartom magam és mire megtaláltam a számomra normális pasinak mondott férfit addig jó sokat szenvedtem a genyó hapsik miatt

előbb utóbb mindenki megtalálja a tökéletes nőt/férfit

2011. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!