Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejöhet a gyakorlatban normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhet a gyakorlatban normális, rendes ffinak egy jelenleg molett, de belső értékekkel teli nő, vagy tényleg már csak a szép alakú lányok rúghatnak labdába mindenkinél és máshoz oda se mentek, nem is próbálkoztok nála?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Kérdezem én?

Bejöhet a gyakorlatban normális, rendes nőknek egy jelenleg kövér, de belső értékekkel teli férfi, vagy tényleg már csak a menő csávok rúghatnak labdába mindenkinél és máshoz oda se mentek, nem is próbálkoztok nála?

2011. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

21:22

Ezt most hiába szegezted nekem, rossz helyen kopogtatsz vele. Egyrészt nem ez volt a kérdés, másrészt nálam a belső értékek számítanak. Hiába néz ki egy pasi fullosan, emiatt én még nem fogok a karajiba esni (sokan manapság sajnos igen, annak a kapcs.nak ott annyi is), és egy molett ffi is lehet bunkó, tapló stb.

Szóval nekem a feltett kérdésemre az őszinte válaszok érdekelnének, ffiaktól, nem pedig kérdések.

2011. okt. 26. 21:28
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

a külső megfog, a belső megtart.

Éppen ezért fontos, hogy hogyan molett. Ha arányosan, akkor határozottan tetszik. Habár ez igaz a vékony lányokra is...

2011. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
attól függ, mennyire molett
2011. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a a külső megfog, a belső megtart nagyon igaz. Lehet akármilyen értékes belül, ha hormonálisan nem mozdulok meg rá, akkor az barátság és nem több.
2011. okt. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%

Külsőd szerint fogadnak az eszed szerint fognak elbocsátani.

Kérdező:tenni kell érte,eddzél,sportolj,diéta, nőiesség,nőies ruhák,és akkor piacod is nagy lesz(ez egy kicsit durva megfogalmazás,de a lényeg benne van).

Nem áltatok senkit igenis a külső 90%-ban fontos legalábbis a jó pasiknak,akik valamit letettek az asztalra már,és adnak magukra.


Csak rajtad áll kérdező,mit hozol ki magadból,és ne várj arra,hogy valaki fogadjon is el,mert nem igazán lesz olyan,maximum olyan aki maga is úgy el van,de az olyan életet is fog élni meg biztosítani,meg úgy is fog kinézni.


Irány az edzőterem,kajaterv,hajad növeszd meg,p_csás ruhák(igen nőies cuccokra értem ezt).


Aki azt mondja,hogy k_rva leszel,ne foglalkozz vele.Vagy irigy,mert ő nem lehet olyan vagy ha pasi akkor ÁFCS(Átlagosan Frusztrált Csávó).


Gondolj arra,hogy kik a kelendők a piacon,akik plusz értékeket mutatnak fel és ez mindenben igaz pasizásban csajozásban,nah ott főleg.


24F

2011. okt. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Mit értesz a moletten? Mert a lányok gyakran használják a molett és a duci szavakat akkor is, ha már felülről nézik a száz kilót.
2011. okt. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

01:03


Nem ilyen voltam, nem így néztem ki, s abszolút nem tehetek róla, hogy most ez van!! Alig eszem ugyanis... Valami hormonprobléma lehet, de még vizsgálják. Szóval ne jöjjenek nekem itt az emberek kapásból valami kioktatással. Sportolni stb. meg nem tudok, mert fáj a csípőm, de jelen állapotban mozoghatnék én akármennyit... Mindegy, hagyjuk ezt. Amúgy meg plázap*csás cuccokat akkor sem vennék fel, ha olyan lenne az alakom, mint rég, egyrészt ahhoz egy rakat pénz kéne, ami nincs, másrészt meg az egyáltalán nem az én stílusom.



01:36

168 magas vagyok, 75 kg körül. Nem tűnik így soknak, de elég rámnézni, az én alkatomra ez sok :(.

2011. okt. 27. 01:53
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem és el is fogadom, hogy nem tehetsz róla, de attól még ennyi felesleg nem néz ki jól. Nem az a legnagyobb baj a plusz kilókkal, hogy vastagabb vagy, hanem hogy a lerakódott zsír nem egyenletesen oszlik el és ha arra nem indul be egy férfi fantáziája, akkor magyarázhatod neki az okokat, bűntudatot kelthetsz benne, de semmi sem fog változni.
2011. okt. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Simán. Viszont az ilyen nőknek is csak jóképű, v legalább átlagos külsejű férfi kell, olyat pedig így nehezen találsz.
2011. okt. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!