Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret az anyós?...

Miért nem szeret az anyós? Tudom, túl sokat alszom náluk (bár 3éve vagyunk együtt szal megszokhatta) a mai kérdése a hátam mögött az volt, hha ennyit alszom vasárnap délelőtt akkor ha együtt fogunk lakni a fiával akkor h fogok főzni vasárnapi ebédet?

Figyelt kérdés
Szóval teljesen kikészít. Ja meg nem szeretem a "rokonosdit" viszont a nyugalom érdekében hajlandó vagyok rá. Erre elvittek egy családi összejövetelre a nyáron és jól beégetett ott is, hogy ő megmondja őszintén amikor barna vol t a hajam sokkal jobb volt, és festék nélkül is jobb lennék. Hát tényleg barna hajjal ismert meg, (az 2hónapig tartott mert elb~ták a hajamat ) és 3éve pedig szőke és jól érzem magam szőkén, és a barátom is imádja. Miért kell állandóan kötekedni belém???? De bármi más a téma az anyósnak mindig van valami hozzászolnivalója negatív értelemben...mikor én nem kérdezem őt semmiről...
2011. nov. 20. 23:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
41%

A kedves mama azt szeretné, hogy tökéletesen vedd át a szerepét. Azaz főzz kaját, szolgáld ki a fiát, ne legyél túl csinos, feltűnő, kacér (erre valszeg a szőke hajszínből asszociál).

Ha 3 évig nem fogadott el teljesen, akkor nem sok mindent tudsz tenni. Talán ha jönnek az unokák megenyhül.

Ha lesz lehetőségetek, költözzetek külön, sokat segít.

2011. nov. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Húú hát az jó komoly, hogy már 6 éve így el tudod viselni az anyóst :( :) Nálam az a baj, hogy eddig eltűrtem mindent, viszont most már nagyon nehéz megállnom, hogy jó képet is vágjak hozzá:( Viszont nem akarom, hogy a kapcsolatom arra menjen rá, hogy a páromnak "állást kell foglalnia". :( Azért nem is vitatkozom az anyóssal, mert nem akarok konfliktust. Viszont mostmár a hátam mögötti kibeszélést meguntam:(
2011. nov. 21. 00:41
 13/23 A kérdező kommentje:
Hát remélem egyszer megenyhül majd :) Mindenképpen külön fogunk költözni mert egy fedél alatt lehetetlen lenne hosszú távon:)
2011. nov. 21. 00:44
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, meg a tanácsokat Mindenkinek! :)
2011. nov. 21. 00:44
 15/23 anonim ***** válasza:
56%

Miert kene, hogy szeressen? Szerintem eleg lenne, ha elfogad... Egyreszt valoszinüleg olyan, mint a legtöbb anyos: ezert nem kedvel, mert elvenni keszülöd a fiat. Hatha meg elveszed, akkor meg jobban ilyen lesz elörelathatolag... Nezz körül a temaban, eppenseggel ez a forum is ettöl a tematol hemzseg, de inkabb a pszichikai hatteret ajanlanam szakkönyvekböl/cikkekböl.

Masreszt valoban aggodik, hogy majd ki gondoskodik a fiarol, ha ilyen feleseget valaszt? Ki fog majd neki fözni vasarnap? (Ha a fiaval aludtal, esetleg megmondhatod, hogy majd ha összehazasodtok, akkor majd nem d.gni fogtok vasarnap delelött, hanem fözöl...:))

2011. nov. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
66%
Én bizti olyan anyós leszek,aki szeretni fogja gyereke választottját, hisz az a fontos h ő boldog legyen. Elég rossz a fiúknak, h köztünk v a kedves anyuka között kell igazságot tenni. De sztem mi csajok mindig megpróbálunk "jókislányok" lenni, csak sajna ha ők nem fogadnak el minket,nincs mit tenni, roló le aztán kész :(
2011. nov. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%
Én átérzem ezt.Évekig éltem így,fekélyt kaptam,rom lettem.Aztán egyszer kiborult a bili nálam.Összeugattunk,nem nyeltem tovább.Elköltöztem.Utána ő keresett fel,hogy a nyakán marad a 34 éves fiacskája.:D Azóta elélünk egymás mellett de mi külön költöztünk és ez lett a megoldás:)
2011. nov. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
90%
Én első perctől nem nyeltem le anyósom szurkálódását. Mondjuk, ritkán is találkozunk, szerencsére. Mára megtanulta, hogy ne szóljon bele a dolgainkba. Eleinte engem is próbált kioktatni, sikertelenül, most mindketten megtartjuk a távolságot egymással és szent a béke. Bár amikor az unokáját akarta simogatni a hasamban, akkor bizony rámordultam.
2011. nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Tényleg nem feltétlenül kell, hogy szeressen elég ha elfogad... bár én szerettem volna, hogy jó viszony alakuljon ki közöttünk, de most már azzal is beérném ha elfogadna. Én arra vágytam, hogyha lesz egy párom akivel komolyan gondoljuk, hogy akkor a családi légkör is tök jó legyen, ne aggódnom kelljen majd az anyós miatt, hanem inkább tök jóba legyünk... na mindegy ez nem hiszem, hogy összejön nekem...:( Hát ezt az együtt alvós dolgot majd elsütöm... ez nagyon jó:) háhááá
2011. nov. 21. 11:07
 20/23 A kérdező kommentje:
Hmmm, hát én is jó anyós leszek majd az tuti:) Főleg ebből okulva, hogy az enyém milyen:( Én is megpróbáltam "jókislány" lenni, csak sajnos így sem jön össze a dolog.:(
2011. nov. 21. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!