Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen szűzként összeházaso...

23 évesen szűzként összeházasodni (vagy eljegyezni egymást) egy 32 éves pasival. Működhet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Nem.
2011. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Vagy igen, vagy nem. De miért ragaszkodik a lány a szüzesség megtartásához házasság utánig?
2011. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
vibrátor
2011. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
ideig óráig biztos. de aztán már nem lesz szűz.
2011. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Csak én nem értem, hogy mi nem működhet?
2011. nov. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Ez a baj a házasságig szűznek lenni dologgal,hogy lefogadom ti is 1-2 év után beleugrotok,ami nem csoda,minden egészséges embernek igénye van a szexre..

De a házasság (számorma legalább is) sokkal komolyabb lépcsőfoka egy kapcsolatnak mint a szex.Nem jó ilyen komoly döntéseket szexuális tulfütöttség alatt meghozni,mikor ahormonok bombázzák az agyadat...

Persze ez csak az én véleményem. Jobb egy normális,teljes kapcoslatban élni hosszabb ideig,összeköltözni,élvezni a fiatal éveket együtt,utána megfontoltan,úgy,hogy már ismeritek a másikat testileg lelkileg,összekötni az életetetek a házassággal is.

2011. nov. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Előző a nem működhet dolgot arra értették sokan,hogy adott egy szűz lány aki hozzá megy egy hapihoz,aki még idősebb is,valószinű nem ismeri még igazán,de ha nászéjszakán kderül nem jó a szex,vagy nem tudnak együtt lakni,mert tök mások,akkor vagy vele marad és kinszenvedés lesz neki,vagy vesz vibrátort,vagy tart szeretőt,vagy hamar elválik,és keres megfelelőt.

Amúgy kicsit ciki mikor egy nő azt sem tudja a nászéjszakán 23 évesen mire való a pénisz.

2011. nov. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

tudom erre az lesz a válaszod,hogy nem a szex miatt akartok összeházasodni,persze,hogy nem amiatt,de sokat nyom a latban.

Én még nem láttam ilyen párt ,mint a tietek,akik 1,5-2 évnél tovább vártak volna a házassággal.(ettől függetlenül,biztosan létezik)

Akik élnek szexuális életet,azoknál ez abszolut nem szempont ugye,köztük arányaiban sokkal de sokkal gyakoribb,hogy 5-6 évet is várnak,mielőtt összekötik az életüket.Persze 10 év együttélés sem garancia rá,hogy holtomiglan-holtodiglan lesz,de szeirntem azzal,hogy végigjárja két ember az összes lépcsőfokot,és hagy időt maguknak megismerni IGAZÁN a másikat,azzal már sokatt tesz azért,hogy sikeres és boldog házassága legyne élete végéig.

Itt is rengeteg olyan sztori van,ahol abbol fakadtak a házasságban a problémák,hogy tulajdonképpen nem is ismerte az illető azt,akihez hozzáment feleségül.

2011. nov. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja jó így vili. -Hát azért szólj neki, hogy nem voltál még senkivel.
2011. nov. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok a kérdező.
2011. nov. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!