Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 4 év után se akar eljegyezn...

Ha 4 év után se akar eljegyezni, szerintetek nem is fog? Van még értelme várni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 12:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
32%
Nincs.
2010. okt. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
Van értelme várni,egy bizonyos szintig.Lehet hogy megkér az 5.évben vagy még karácsonykor.De ki tudja,lehet hogy ő egyáltalán nem is akar elköteleződni,nem?Beszélni kellene vele hogy mik a tervei,mert lehet hogy azért nem tette még meg,mert "korainak"érzi,de az is lehet hogy egyáltalán sem most sem később nem is akarja.És ha neked feltett szándékod házasodni neki meg nem az a célja,mert neki így kényelmes,nos az gáz :S
2010. okt. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az a véleményem, ha két felnőtt emberről van szó, főleg, ha együtt is élnek négy év már bőven elég ahhoz, hogy eljussanak odáig, hogy szeretnének-e többet a másiktól vagy sem, ha egyik sem szeretne, sőt eleve olyanok, hogy soha az életbe nem szeretnének senkivel sem semmit, akkor jó, de, ha tudja mindkettő, hogy majd szeretne, vagy az egyik már most szeretne, de a másik nem, akkor meg minek húzni egymás idejét? Szerintem felesleges. Aztán majd, hét-nyolc év után ott lesztek, hogy de rohadtul megérte eddig ülni a langyos vízben és persze semmi nem lett belőle.


Persze annak sincs értelme, hogy eljegyezteted magad, ennek mindkét félben ki kell alakulni, hogy működni tudjon.

2010. okt. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
87%

Kérdezd meg tőle, mik a jövőbeli tervei veled kapcsolatban.

Ha nem említ esküvőt, akkor nem valszeg nem fog eljegyezni.

2010. okt. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
85%

Várni nincs értelme, ha azzal tellik az időd, hogycsak vársz, abból semmi jó nem lesz - csak tépelődsz feleslegesen. Vagy megmondod neki hogy neked igy nem jó és kész vagy megkérdezed mik a tervei veled. De várni? Minek? Mire?

Csak mulik az életed ugy hogy neked nem jó ...

2010. okt. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
89%

Ezt nem vele kellene megbeszélned?

Kérdezd meg, hogy mi a véleménye a házasságról.

2010. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nincs.


De ezt vele kellene megbeszélned. Elég faramuci helkyzet, tudom, megkérdezni egy férfitől, hogy el akar-e venni feleségül. De óvatosan lehet tapogatózni, hogy mik a távlati, jövőbeli tervei. Ha tereli a szót, akkor egyértelmű a helyzet: nem akar elköteleződni melletted.

2010. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
70%
csak h tudj viszonyitani: en 6,5 ev utan jegyeztem el az akkori kedvesem. Ra egy evre szetmentunk (meg eskuvo elott).
2010. okt. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
67%
kérdés hány évesek vagytok! mert pl. én is 3,5 éve vagyok együtt a barátommal, de még mindketten tanulunk és a világból is kimenekülnék, ha ilyen fiatalon feleségnek kellene lennem! 24 vagyok.
2010. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
100%
4 év után mi a faramuci ebben? Kommunikáció, ami minden kapcsolatban alap kellene hogy legyen .. ez egyébként sem 1 ember döntése. Ha ezt nem birja megkérdezni, meddig fog "várni" ha gyereket szeretne? 10 évig?
2010. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!