Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők Férfiak milyen idióta...

Nők Férfiak milyen idióta kifogással ráztátok le a párotokat vagy épp ő titeket ha nem akartatok szexet?

Figyelt kérdés

Az én párom tegnap azt mondta, hogy most ne mert fáj a szeme.


Ilyet se hallottam még, szar kifogásnak találom


2011. nov. 22. 18:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Te egy fajdalommal is eltudsz lazulni? Ez elfogadhato, de ha mar latod, hogy a parod eleve faradt, talan kimelned kellene.
2011. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
23%
Azzal szoktam leràzni, hogy késõ van. Valakinek, ha fàj a szeme, az rossz kifogàs.
2011. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
Nem mondok semmit,hanem testbeszéddel éreztetem vele,hogy most inkább nem,abból nem lesznek ilyen idétlen kifogások.
2011. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%
De ha már le kell rázni valakit akkor minek a kapcsolat?Semmi bizalom vagy őszinteség?akkor minek vagytok együtt?
2011. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
fáradt? és mibe fáradt el a nagy semmit tevésbe, egész nap együtt voltunk itthon ő aludt tvzet a gyerekkel se foglalkozott, én főztem takarítottam és babáztam
2011. nov. 22. 18:20
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Megmondjuk egymásnak,hogy most nincs kedvünk,majd másnap.
2011. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
Én nem szoktam kifogásokat találni, hanem megmondom neki, hogy most nem akarom, és ennyi. Bár mondjuk nem nagyon szokott ilyen lenni. :) :P
2011. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs kedvem megmondom a páromnak(ritkán van ilyen), ha neki nincs kedve ő is megmondja(ez is ritka).
2011. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
86%

Ritkàn elõfordùl, de nincs probléma belõle, ha azt mondom most nem vagyok formàban.

Lehet pontosan a semmitevéstõl fàradt. Az unalom semmilyen kikapcsolódàs is elveszi az ember kedvét.

2011. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%

Látod, ha befogtad volna egy kicsit dolgozni, már lett is volna kedve :)


Amúgy én azt mondanám -ha lenne ilyen szituáció-, hogy fáradt vagyok, vagy most egyszerűen nem vagyok ráhangolódva...az igazságot :)

2011. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!