Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelentkezzenek azok akiknek a...

Jelentkezzenek azok akiknek a fizetésük nem éri el a 100. 000 forintot! Hogy osztjátok be?

Figyelt kérdés
Volt előző kérdés,és az egyik hozzá szóló felvetett hogy ha megkérdezi valaki,itt is lesz jó pár válaszadó.Nos én megtettem:)
2011. nov. 23. 13:12
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámmal élünk ketten. Ő rokkantnyugdíjas, én tanulok. Összesen nagyjából 80. 000-ből élünk, amiből 45 elmegy kiadásokra, a maradékból étkezünk. Nagyon ritkán veszünk valami új cuccot, azt többnyire előtte megbeszéljük, és "rákészülünk" 1-2 hónappal előtte.
2011. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim válasza:
100%
Én is, férjem is ez a kategória vagyunk. nehezen osztjuk be. van egy egyéves fiunk. sok dologról kell lemondanunk, de a pici sokmindenért kárpótol és úgyis az az első, hogy neki mindene meglegyen. amúgy kijönnénk belőle valahogy, de a hitel(ek)... nem is folytatom :-(
2011. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Én tettem fel a kérdést...:) és jöttem válaszolni is rá:) úgy osztom be, hogy mellette van másodállásom, így kb. elérem a havi 150.000 ftot...nekem talán kicsit könnyebb a helyzetem mert a másik kérdésben válaszoltam, hogy élettársam jól kers, és sok terhet levesz a vállamról...nem pénzben segít engem, hanem pl. rezsibe nem kell beszállnom, lakbérbe sem kell stb... így ugyebár nincs különösebb kiadásom...kifizetem mobilszámlámat, kocsihitelem nincs, igy azt csak tankolnom kell, kötelezőt fizetek rá, és naponta vásárolok ételt magamnak munkahelyemre, 1 hónapban 1 szer fodrász, mivel kozmetikus a szakmám igy arra nem költök különösebben...gyermekem nincs még, így nekem ezek a kiadásaim...
2011. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim válasza:
75%
13:18-as vagyok, folytatom mégis annyival, hogy csak a lakáshitel törlesztő elviszi az én gyed-em. a férjem 100000 alatti fizujából fizetünk rezsit, ruházkodunk, eszünk, tisztalkodunk, stb.
2011. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
48%
de természetesen egyszer egyszer feltöltöm a hűtű 1 hónapban...ennyit tudok segíteni, meg persze azt, hogy tisztá tartom a lakást, főzök, mosok. mondta pérom ez neki már nagy nagy segítség, többet nem vár el tőlem...mindig mondja hogy mit ér a magas kereset, ha otthon nem várja őt harmónia, kiegyensúlyozott légkör...így én ezt próbálom megadni neki...eddig sikerült is:)
2011. nov. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Akkor én is válaszolok ha meg engeditek:)


18 éves vagyok,esti érettségire járok és mellette nincs szakmám,ha sikerül ami még 2 év akkor banki ügyintéző szeretnék lenni,hogy a jövőben ne legyenek anyagi gondjaim.Van párom ő 200 ezres keres havonta,persze mellette látástól mikulásig dolgozik,de persze az anyja kikészít minket mert bármennyit ad nem elég.Most keresek nagy erőkkel diákmunkát csak az a problémám,hogy általában napi 8-10 órára keresnek és nekem reggel 8-12 lenne jó suli miatt és így nem találok.Ha találok fix munkát egyből össze költözök párommal,és gyűjteni szeretnék,hogy majd később legyen egy kis vállalkozásunk.

2011. nov. 23. 13:23
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

"banki ügyintéző szeretnék lenni,hogy a jövőben ne legyenek anyagi gondjaim"

Ne haragudj meg de valaki mesélte neked azt, hogy egy banki ügy9ntézőnek nem elsznek anyagi gondjai? Ezt honnan veszed?

2011. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
bár nem tudom, hogy mennyit kereshet egy banki ügyintéző, de! benne van a nevében hogy ügyintéző!! Azokat meg sejtem hogy kb. mennyit kereshet, és ha jól kivettem a leveledből akkor érettségid lesz igaz? hát nem akarlak elkeseríteni,de honnan veszed hogy egy banki ügyintézőnek nem elsznek gondjai? egyébként mit gondolsz mennyit keresnél?
2011. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Mivel írtam,hogy a párom havi 200 ezres keres,ha én keresek majd kb 100 ezer forintot az már 300,nem igaz hogy 2 embernek nem elég,arra hogy ne nélkülözzetek.Nem kell egyből kiforgatni a szavaimat szokás szerint.Ha nem ügyintéző ,akkor is olyan szakmát szeretnék ami Banki munkával kapcsolatos,és ne mondja nekem senki hogy minimál bért keresnek.
2011. nov. 23. 13:30
 10/47 A kérdező kommentje:
És nem arra kell gondolni,hogy a párom pénzért számítok,csak nálunk minden közös.Nincs az,hogy én ennyit teszek a közösbe te annyit,ő adja nekem a pénzt és én gazdálkodom belőle,mivel ő nem tudja sehogy beosztani.
2011. nov. 23. 13:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!