Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan osztjátok fel a házimun...

Hogyan osztjátok fel a házimunkát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 19:24
1 2
 1/12 Baliii válasza:
34%
Mi az a házimunka? xD
2011. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Feleségemé a munka, enyém meg minden ami házi... pálinka, kolbász, stb.
2011. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Olykor, ha megkérem a férjemet, elmegy bevásárolni, meg egyszer már porszívózott is. :-)))
2011. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nincs felosztva, hol én hol ő csinálja, én mosogatni nem igazán szeretek, így esténként ő mindig rendbe rakja a konyhát. Ugyan úgy most, takarít mint én.
2011. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

párom főz,én sütök,ő felsöpör én felmosok,én porszívózok,ő mosogat,együtt vásárolunk:)

27/N

2011. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
A házimunka/főzés, bevásárlás, mosogatás, vasalás az enyém, de a férjem törli el az edényeket. A kertben csak ő dolgozik. A lakás takarítását fele-fele arányban: két szoba az övé, a konyha közös, a fürdő, wc enyém. Nem nagyon méricskélünk egyébként, mert van, hogy felmosogat, mire hazamegyek, süt is, főleg fánkot, pogácsát,lángost. Hát jól elvagyunk:)
2011. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

A "nagyobb" dolgokat takarítónő csinálja, de mosogatni, pakolni, mosni, teregetni, kisebb házimunkákat végezni mindketten szoktunk, akinek épp üres a keze.


Bevásárolni én szoktam, mert én jobban odafigyelek arra, hogy mit (v)eszünk. Ő addig a gyerekekre vigyáz.

2011. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Nincs felosztva. Bármit megcsinál, amit én. :)

Szerencsém van.

2011. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan aktív lenne, mint én, de általában én csinálom itthon a dolgokat. Olyan munkahelyen dolgozik, hogy az esetek 90%-ban hullafáradtan esik haza. De ha úgy van vasal, mosogat, porszívózik, szóval nem büdös neki a munka, csak én gyakrabban igénylem a felmosást, takarítást mint Ő, így én csinálom.
2011. aug. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 28. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!