Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenézitek aki ilyen áruszállít...

Lenézitek aki ilyen áruszállító furgont használ magáncélokra is?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy nincs sima kocsija, hanem ezzel megy mindenhova.
2011. nov. 23. 20:55
 1/9 anonim válasza:

Nem.


Miért?

Kéne?

2011. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
76%

Miért kellene lenézni?

Nekik erre van igényük.

Meg minek tartson fel 2 autót, ha hétköznap reggel 6tól este 10ig azzal dolgozik, és hétvégén elmegy vele a postára vagy valahova. Szerintem mindenki olyan autót használjon, ami az igényeinek megfelel.


Szeretek dinamikusan vezetni, szükségem van a helyre, és a gyerekért is kell menni az óvodába.

Vegyek egy sport kocsit, meg egy furgont és egy családi autót?

2011. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem de furcsállom, nem lenne kényelmesebb egy kisebb autóval?
2011. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, fel sem tűnne, ebben semmi furcsa nincs.
2011. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Nem élünk általában mi magyarok olyan életszinvonalon, hogy több autónk legyen.
2011. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, mivel mi is így járunk. Bár lenne pénzünk mégegy kocsira, egy személyautóra, a szüleim mégsem tartják szükségesnek, hogy vegyünk egyet (persze csak az számít nekik, hogy nekik úgyis ott a kocsi, hogy mi mivel megyünk, az már legyen a mi gondunk -.-). Jól megy a vállalkozás, mégsem vesznek... ez kicsit bosszant engem, ugyanis állandóan a nagy kocsi 10 literes fogyasztásával cseszegetnek... miközben miattuk megyünk magáncélokra is a 10literessel, lehetne venni egy kisebb autót is. De mindegy...
2011. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem. Mégis miért nézném le?

Máskor is kérdezted már ezt, emlékszem. Történt valami, hogy azóta sem hiszel nekünk?

Idióta, aki ilyenért beugat.

2011. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tehát egy fiat ducato vagy ford transit méretűt?

a fogyasztás miatt nekem fájna a fejem egy kicsit... ha már tényleg nem fussa másra, legalább vennék valami csóró suzukit, h ne kelljen azzal a nagy döggel balettozni a parkolásnál.


ismerek egy jól menő vállalkozó fiatal srácot, ő mindenhova a furgonjával jár. futná neki másra is, de igazából annyit melózik, hogy ki sem tudná használni.

2011. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem kúl, sokkal jobban kilátni belőle meg jó nagy, kényelmes stb :)
2011. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!