Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínjában fordította meg a...

Kínjában fordította meg a helyzetet?

Figyelt kérdés

Adott a sztori:

lassan másfél éve vagyunk együtt,ezalatt egyetlen komolyabb veszekedésünk volt az exe miatt)

Pasim-37 éves- nagy bakit követett el,amivel szörnyen megbántott.

Ezért tegnap tegnap dühömben kiadtam az utját,mondtam,menjen vissza a külföldi életéhez,ugyanis ott dolgozott évekig,de hazaköltözött miattam év elején.(PEDIG VALÓJÁBAN NEM AKAROM,HOGY VÉGE LEGYEN,MEG TUDNÉK BOCSÁJTANI NEKI,CSAK BÜNTETNI AKARTAM).Mondta,hogy sajnálja a történteket, szeret és hogy másnap találkozzunk és beszéljük meg, erre mondtam,hogy többé soha nem akarok találkozni vele,nincs mit megbeszélni.(komolyan,hitelesen mondtam,de nem gondoltam komolyan szívem mélyén)


Aztán hirtelen átfordította úgy a helyzetet,mintha ő szakított volna velem,mondván,hogy ő megpróbálta a kapcsolatot,de nem működik.És valószínű,hogy visszamegy külföldre. (ezt azok után,hogy napi renden elmondta,mennyire szeret és hogy el nem engedne).

Majd elviharzott. Rá 20 percre hívott telefonon,hogy majd másnap találkozni szeretne velem,hogy elköszönjön tőlem.


Vajon komolyan gondolta vagy csak bosszúskodott,amiért kiadtam az utját? rám akart ijeszteni,hogy meggondoljam magam?

Ez utóbbi sikerült neki,mert nem bírnám elveszíteni, de tudom,hogy ahogy képes volt egyik percről a másikra otthagyni mindent értem év elején,úgy gondolom,képes lenne visszamenni is. Félek,de nem borulhatok egyből a nyakába,hogy megbocsájtottam,s maradjon!


2011. nov. 24. 11:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, ha egy kapcsolatban taktikáznak, büntetnek.
2011. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Kegyetlen játék a Dacc.Te daccoltál,most ő teszi ugyan ezt.Tuti hogy szívja a véredet csak.:)
2011. nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt jól kifőzted! Fogyaszd egészséggel.

Tapasztalataim szerint a pasik nem igazán trükköznek.


Viszont egyszer én is belepotykolok majd a te hibádba. Ha dühös vagyok én is azt játszom amit te.

2011. nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 bánomisén ***** válasza:
100%

Ezért nem érdemes játszmázni egy kapcsolatban. Nem voltál őszinte, sőt, nagyon hitelesen adtad elő azt, amit te sem gondoltál komolyan, itt az eredménye.

Nem, a férfiak javarészt nem játszmáznak, azt mondják, amit gondolnak. Úgy látta, hogy részedről vége, hát ő is elkezdett tervezgetni - nélküled.

A legokosabb, amit tehetsz, hogy megkeresed, elmondod, hogy mindazt, amit mondtál neki nem gondoltad komolyan, aztán meg a jövőre nézve leszoksz a játszmázásról, mert látod, hogy abból jó nem sül ki.

Sok szerencsét! :-)

2011. nov. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez para. Ezt a szekeret jól elküldted. Minek kellett olyat mondani amit nem is úgy gondolsz?
2011. nov. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban nem szabad zsarolni és taktikázni. Sokszor ezért megy tönkre minden, mert uralkodni akarunk a másikon és manipulálni. Nem jutott eszedbe, hogy meg lehetne beszélni? Felnőtt ember, nem kisgyerek, akit a sarokba állítasz aztán majd megtanulja a leckét.
2011. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen taktikázás sose vezet jóra.Ez nem egy focimeccs, vagy egy 12 menetes ökölvívó címmérkőzés,hogy taktikázni kelljen.


Szerintem adjátok fel mindketten a taktikáitokat,és te legyél az a kezdeményező,aki odaáll elé és azt mondja,figyelj,hülye voltam,nem gondoltam komolyan.Ha erre ő akkor is kiadja az utadat és elmegy,akkor te mindent megtettél,hogy a helyzetet visszafordítsd,de nem jött össze.Ha meg bejön,akkor állapodjatok meg,hogy ilyen többet soha nem fordul elő.

2011. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

szívás az élet

és te ezt most jól megszívtad

2011. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Azért mondtam,mert tudni ,látni akartam a reakcióját,mennyire rémül -bolondul meg a gondolattól,hogy most tényleg örökre elválnak az utjaink. Szívni akartam a vérét,errefel visszaszívott.Nem jól sült el, a válaszaitok alapján.

De most mit a manót tegyek,én tényleg nem akarom elveszíteni,de nem úszhatja meg ilyen könnyen,ha ő is így érez valójában,akkor bünhődnie kell.Bár tudni kell róla, a büszkesége nagyobb az enyémnél.

2011. nov. 24. 11:27
 10/28 anonim ***** válasza:
76%

Hát ezt valóban jól eltoltad.

Viszont biztosan ismered a mondást, hogy el kell engedned, és ha visszatér hozzád, valóban a tiéd. Ha meg nem tér vissza, akkor nem is ő volt az igazi, akkor jobb is úgy...

2011. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!