Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínjában fordította meg a...

Kínjában fordította meg a helyzetet?

Figyelt kérdés

Adott a sztori:

lassan másfél éve vagyunk együtt,ezalatt egyetlen komolyabb veszekedésünk volt az exe miatt)

Pasim-37 éves- nagy bakit követett el,amivel szörnyen megbántott.

Ezért tegnap tegnap dühömben kiadtam az utját,mondtam,menjen vissza a külföldi életéhez,ugyanis ott dolgozott évekig,de hazaköltözött miattam év elején.(PEDIG VALÓJÁBAN NEM AKAROM,HOGY VÉGE LEGYEN,MEG TUDNÉK BOCSÁJTANI NEKI,CSAK BÜNTETNI AKARTAM).Mondta,hogy sajnálja a történteket, szeret és hogy másnap találkozzunk és beszéljük meg, erre mondtam,hogy többé soha nem akarok találkozni vele,nincs mit megbeszélni.(komolyan,hitelesen mondtam,de nem gondoltam komolyan szívem mélyén)


Aztán hirtelen átfordította úgy a helyzetet,mintha ő szakított volna velem,mondván,hogy ő megpróbálta a kapcsolatot,de nem működik.És valószínű,hogy visszamegy külföldre. (ezt azok után,hogy napi renden elmondta,mennyire szeret és hogy el nem engedne).

Majd elviharzott. Rá 20 percre hívott telefonon,hogy majd másnap találkozni szeretne velem,hogy elköszönjön tőlem.


Vajon komolyan gondolta vagy csak bosszúskodott,amiért kiadtam az utját? rám akart ijeszteni,hogy meggondoljam magam?

Ez utóbbi sikerült neki,mert nem bírnám elveszíteni, de tudom,hogy ahogy képes volt egyik percről a másikra otthagyni mindent értem év elején,úgy gondolom,képes lenne visszamenni is. Félek,de nem borulhatok egyből a nyakába,hogy megbocsájtottam,s maradjon!


2011. nov. 24. 11:10
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Utolsó,Te is nagyon odaírtál,köszönöm,pont ilyen emebrekre lenne szükségem,tuti kevesebb pofont kapnék.

2011. nov. 24. 13:28
 22/28 anonim ***** válasza:
egyébként nem értek egyet azzal hogy sose "taktikázzunk" kell néha egy kis bizonytalanság a kapcsolatban hogy rájöjjünk mennyire fontos a másik.(persze ismerni kell a másikat és tudni hogy hol a határ, na meg nem csak szórakozásból csinálni) mi a párommal 3 éve vagyunk együtt az az igazi nagy szerelem volt/van. viszont voltak mélypontok is a kapcsolatban amikor úgy éreztem a pillanat hevében hogy jobb lenne külön és ezt ki is mondtam egy veszekedés alkalmával.(persze amikor kimondtam akkor én is megilyedtem, de nem mutattam ki) a párom akkor úgy reagálta le hogy talán igazam van és jobb lenne külön, de még aznap bújt oda hozzám és mondta hogy soha nem akar elveszíteni mert nagyon szeret. persze addigra már az én haragom is elszállt és minden rendben azóta, megoldottuk a gondokat. szerintem ha a pasi igazán szeret akkor egy ilyen veszekdés után nem az az első hogy beül a kocsiba és elmegy külföldre. ha ezt teszi akkor nem is szeretett igazán.
2011. nov. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Igaz ez is.

De ha most engedék és hagynám,hogy bújjon,meg utána minden megy tovább, a szálka úgyis megmarad ő meg vagy folytatja a kis játszmáit a hátam mögött,csak okosabban,hogy ne tudjam meg, vagy nem.



Most meg úgy írogat nekem,mintha mi sem történt volna.

Esküszöm,nem tudok eligazodni rajta ennyi idő után sem.Nehéz eset.

2011. nov. 24. 13:51
 24/28 anonim ***** válasza:

Elmondtad már, hogy nem gondoltad komolyan a szakítást? Azért ír úgy, mint ha nem történt volna semmi?

Mert amit írtál, hogy ugyan úgy fogja folytatni a hátad mögött a játszmáit, abban igazad van. Ezért még most amíg friss a dolog mondd el neki, hogy szereted, szakítani nem szeretnél, de ez nem azt jelenti, hogy jóváhagyod azokat ami miatt végül is összevesztetek.

Gondolom, hogy tartasz a reakciójától, hogy újra felhozd a dolgot, de hidd el a legjobb lenne most tisztázni, hogy mit nem szeretnél ha csinálna annak érdekében, hogy a kapcsolatotok jó maradjon. Ha később térsz rá vissza majd előjön azzal, hogy képtelen vagy megbocsájtani neki, így folyton bünteted egy régi hibájáért. Aztán majd jön a "ha folyton ezzel piszkálsz és nem bízol meg bennem...." kezdetű monológ. Úgyhogy gyorsan tisztázd le a dolgot aztán lehet tovább lépni.


Sok sikert és boldogságot. :)

2011. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
13:44-es vagyok, az igaz hogy nálunk a mélypont az nem azért volt mert nem bíztam benne, vagy esetleg flörtölgetett volna tehát ennyiből más az eset. ha bizalmi kérdésről van szó az mindig nehéz ügy. én azt mondom hogy üljetek le higgadt fejjel és beszéljétek meg. mondd el neked mi fáj és hogy akkor csak dühödben mondtad hogy nem akarod többé látni és ő meg mondja meg hogy ezen tud e változtatni vagy akar e. itt már ne játszmázzatok mert a kapcsolatotok megy rá.
2011. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha azt a kérdést írtad volna ki, hogy a párom a facebookon más nőknek udvarol, akkor az emberek nagyobb része azt írná, ne hagyd, hogy megalázzon...dobd ki stb. Ha megalázónak érezted, amit csinál, akkor ezután is annak fogod! Megváltoztatni taktikával, érzelmi zsarolással senkit nem lehet. Vagy csak ideiglenes lesz a változás, vagy ő lesz boldogtalan, mert nem lehet önmaga.
2011. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 bánomisén ***** válasza:

21:59

Ebben igazad van, valószínű, hogy néhány forrófejű abban az esetben azt javasolta volna. Viszont azt gondolom, hogy ha a történetet folytatta volna a kérdező a mostani kérdésével, akkor is az lett volna a vélemény, hogy rosszul reagálta le a helyzetet. Ez persze nem menti fel a pasit az eredeti "bűne" alól, ami rosszul esett a kérdezőnek. Viszont most a kérdés az volt, hogy hogyan tartsa meg azt az embert, aki ugyan megbántotta őt és akit elüldözött ugyan a taktikázásával, de mégis meg akar tartani.

Ezért vannak most itt ezek a válaszok.

2011. nov. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Tegnapi 12.06 vagyok.

Én elmentem, elmondtam, de nem borultam a nyakába csak elmagyaráztam neki a dolgokat. Azóta minden rendben, megbánta, nem történt többet ilyen, boldog szülők lettünk.

2011. nov. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!