Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányaim mindig veszekednek...

A lányaim mindig veszekednek hiába magyarázok mindig marják egymást mit csináljak?

Figyelt kérdés
nem bírják ki hogy ne cukkolják egymást
2009. máj. 12. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
mennyi idősek?
2009. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
az egyik 14 a másik 10
2009. máj. 12. 13:48
 3/15 anonim válasza:
100%

Én is így voltam a tesómmal, míg kicsik voltunk (kb. 10 évesek). Mind a

2-en lányok vagyunk, de amióta már nagyok vagyuk és ő már el is költözött otthonról azóta mi vagyunk a legjobb tesók a világon. Úgy, hogy szerintem türelem!!!!!!

2009. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Anyukám mindig azt mondta, hogy 4-en vagyunk testvérek, jó testvérek vagyunk, gyerekkorunkban állandóan püföltük egymást.

Én azt mondom (3-an vagyunk tesók): jó testvérek vagyunk, állandóan püföltük egymást. Mind a hárman felnőttek vagyunk, a cukkolás a lételemünk, kívülről ez marásnak tűnik, de mi hárman tudjuk, hogy nem az, hanem tömény szeretet.

2009. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Én ugyan egyke vagyok, de ismerek hasonló szituban lévő lányokat. Ráadásul ott a nővér vagy 7-8 évvel idősebb is, mint a húg. A "kistesó" gyerekévei nem igazán alakultak jól; a nővére sokszor "lebutázta" és minden gyerekes megnyilvánulását kicikizte. Aztán nagyobb lett a nővér, a húg is. Valahogy másabb lett a viszonyuk. Akkor váltak testvérekké; előbb tudta meg a nővér a titkait , mint a szülei. Lehet, hogy ez egy "szocializációs" folyamat a lánytestvérek között....

2009. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban úgy marakodtunk a nővéremmel, hogy csomókba maradt a hajunk a másik markában. Igaz, anyukánk elől ezt erősen titkoltuk, vagy legalábbis megpróbáltuk.

Ma pedig igaz, szerető testvérek vagyunk.

Szerintem is, türelem, kinövik, csak szeressék egymást!

2009. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne aggódj. Ha minden lányos anyuka ezen idegeskedne, elég sokan agyvérzést kapnának előbb-utóbb. Amíg nem ölik meg egymást, addig hagyd. Lerendezik ők. Tudom, hogy miről beszélek. Én is veszekszek eleget a húgommal, pedig én 19 vagyok már, ő meg 12. És az összes lány ismerősöm is veszekszik ritkábban-gyakrabban a lánytesóival. Hidd el ettől még szeretik egymást, ahogy én is szeretem a tesómat, és bármit megtennék érte. De mégis kívánkozik, hogy beszóljunk egymásnak, cikizzük a másikat, vagy csak simán levezessük a stresszt a másikon. Nyugalom, próbáld kizárni őket. Kárt úgysem tesznek egymásban. Legalább a jellemük fejlődik, és megtanulják megvédeni magukat. Hidd el tapasztalatot gyűjtenek, ami később jól jöhet.
2009. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

én is mindig civakottam nem is kicsit a bátyámmal.

anyám aki egyke volt ezt nem nagyon értette meg, mindig leszídott minket, és nem értett meg minket soha. Apukám akinek 2 testvére volt ismerte ezt a veszekedést. Mindig meg is értett minket. Nagyon jó a kapcsolat mind apukám és a testvérei között mind nekem a bátyámmal pedig már 30 felettiek vagyunk. Hagyd had marakodjanak, hatalmi harc van. Nálunk anyu mindig igazságot akart tenni és mindig az kapott aki éppen nem a hibás volt.

2009. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sok családot ismerek, ahol ez probléma volt. Akkor oldódott meg, mikor idősebbek lettek a gyerekek (17-18 körül)
2009. máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor fog elmulni, mikor az idosebb lanyod kilabal a kamaszkorbol (17-18 eves koraban). Tapasztalat, noverem es hugom is van, ugyhogy mindket oldalt ismerem. Turelem.
2009. máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!