Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéltek a párotokkal intimeb...

Beszéltek a párotokkal intimebb és komolyabb dolgokról is nyíltan? Mert ez nekem teljesen természetes neki viszont nem.

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet volt több komoly kapcsolat,5 éves,3 éves,1,5 éves,és elmondta,hogy soha nem beszélték ki a szexuális életüket.Tehát este megtörtént a szexus és ennyi."Jó volt?"Igen" és ezzel le volt zárva.Nem volt az,hogy megkérdezik egymástól mi volt jó? és mi kevésbé?Stb.Nem bújtak egymáshoz utána,nem fejezték ki egymásnak az olyankor tomboló szerelmet, tűzet, ami ugye olyankor az ember testében tombol.

Nekem ez nagyon furcsa,mert szerintem az ember akkor az aki,ott nem játsza meg magát azt mutatja aki,és nálam az a normális ha ilyenkor mutatja ki erősebben hogy szeret,mennyire jó volt velem.És tegnap közölte velem adjak neki erre időt,hogy megszokja mert nem tud erről nyíltan beszélni.Így nevelte az anyja,hogy a szexuális életünkről soha senki előtt nem beszélünk stb....


Érdekelne ti hogy vagytok a párotokkal?


2011. nov. 25. 13:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Csak ugye ehhez hozzá tartozik az,hogy kisebb a mérete és ebből voltak gondok,ezekről beszéltünk nyíltan,elment orvoshoz mert merevedési gondjai voltak és ugye szerintem ezek kényesebb témák mint pl az,hogy elmondja,hogy "Drágám ezt most nagyon jól csináltad" vagy ilyesmi,tehát ahogy én teszek.
2011. nov. 25. 13:50
 2/12 A kérdező kommentje:
Látni lehet rajta mennyire jó elmondta,hogy eddig velem volt a legjobb és indokolta is hogy miért.De mit érnek a szavak ha nincsenek mögötte tettek.
2011. nov. 25. 13:51
 3/12 A kérdező kommentje:
És kíváncsi vagyok nálatok hogy működik ez.Remélem erről el lehet normálisan beszélgetni,és nem ugassuk egymást mint általában a kérdéseknél.
2011. nov. 25. 13:53
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Hát az anyja rossz nevelését nyögi, és otthon ő hordja a kalapot.

Szerintem akar változni a barátod, de legyél hozzá türelmes, és lassan adagold a dolgokat, ne zúdítsd rá.

Reméljük, otthon anyuka nem fog rákontrázni, hogy csak a ribik beszélnek ilyenről.

Amúgy szerintem is teljesen normális amit mondasz.

2011. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ebben az a jó,hogy nem az anyja dirigál neki,tehát annyit ér neki az anyja szava mint a kutyáé,tehát semmit.Csak ugye ezek.Nem is értem,hogy lehet úgy együtt élni vkivel,hogy szex után nem bújunk,és nem fejezzük ki a szerelmünket egymásnak.Mikor jó éjszakánk van én egyenesen fel tudnám falni,megörülök érte.
2011. nov. 25. 14:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak férfiak akik szégyenlősebb típusok és nem szeretnek róla beszélni.De ettől függetlenül tudnak szeretni.Mert a tettek úgyis elárulják hogy milyen az illető.Ő ilyen ,hagyni kell kibontakozni ,talán megnyílik.Lényeg hogy ne vegye észre hogy téged ez zavar ,kedvesnek és megértőnek kell lenni.Így segíthetsz...
2011. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
például szex után mi nem bújunk össze... nincs rá egyáltalán semmi igényünk. én megyek zuhanyozni, ő meg rágyújt egy cigire...és pont. beszélni szoktunk a szexről, de szerintem felesleges túlzásokba esni e téren is... hozzáteszem ezzel egyikünknek sincs semmi problémája, úgyhogy ez így van jól. 27/nő
2011. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi mindent megbeszélünk. Nálunk én voltam a gátlásosabb, nevelésből fakadóan. Tőle tanultam sok mindent, nyíltságot mindenképpen.

Ma már nem okoz nehézséget, BÁRMIT megtudunk beszélni szerencsére. És sokat is beszélgetünk. Én pszichológusnak is tanulok, tudom mennyire fontos a kommunikáció. Nem csak az intim dolgainkról beszélünk nyíltan, de érzéseinket, álmainkat, elvárásainkat is megosszuk egymással.

2011. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi is igy voltunk.

Ő még a "jó volt-e"-t sem merte megkérdezni,nehogy azt válaszoljam,h nem...

Pár hetembe mire rájött hogy ez igy nem oké,ugy nem fog működni hogy nem beszéljük át mi nem ok (átlagos méretét túl kicsinek hitte,és szégyellősége miatt nem működött).

Zavarban volt,hagyjuk már,adjak időt,stb...Nem láttam értelmét az időhúzásnak,előszedtem a leghatározottabb énem,és gyakorlatilag rákényszeritettem hogy beszéljük át,ne legyen hülye,őt akarom és ehhez ez is kell.

Egy ideig még 6x rá kellett kérdezni hogy mondja el min gondolkozik,aztán azóta kérdezés nélkül is képes nyiltan beszélni.Igaz megharcoltam a bizalmáért rendesen.

N

2011. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Itt ugyan ezek a szituk vannak.Sebaj majd az idő kérése fogja igazolni.
2011. nov. 25. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!