Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy adtad a tudtára párodnak,...

Hogy adtad a tudtára párodnak, családodnak, hogy gyermeket vársz?

Figyelt kérdés

Azok válaszát várom, akik valamilyen kis aprósággal közölték a várandósságukat. Pl. hallottam már olyanról, hogy valaki a párjának egy kis zoknit/cipőt adott, valaki levelet írt a pici nevében...

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2011. szept. 9. 17:39
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Meg sajnos nem volt alkalmam tudatni, mert csak a probalkozasi fazisban vagyunk, de a terv mar megvan. Az elso UH-rol kert kepet beleragasztom egy babas kepeslapba es beleirom, h "Kedves Nagyi es Papa, utban vagyok hozzatok!" :)
2011. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos tetszik! DE az első uh kép, amin már látszik is valami, az 12 hét,addig szeretnél várni?


Én a terhességi tesztet lemostam és betettem egy díszdobozba! A férjem sírt örömében! Anyósomnak pedig egy kiscipőt vettünk, a 3. kiscipőnél már nagyon nevetett, ott sorakoznak a polcán.

2011. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Férjnek a tesztet adtam, ő meg nevetett egyet, és azt mondta: ugye mondtam, hogy én tudok elsőre babát gyártani?

Anyunak UH-kép, igaz, alig látszott rajta valami, de így is olyan döbbenet volt neki, hogy alig tudott megszólalni (pedig várta már nagyon, sejtette is)

Nagyszülőknek UH-kép megint, néztek, mi is ez, aztán ők is ledöbbentek, hogy "hirtelen" baba lesz. (A hirtelent azért írtam így, mert már mindenki türelmetlenül várta, mikor szánjuk rá magunkat a nagy eseményre.)

A család apósai diszkréten hümmögtek, és eljátszották, hogy homok ment a szemükbe, vagy sürgős dolguk lett a másik szobában...érzékenyek, na.

2011. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Én levelet írtam a Tökmag nevében, képekkel illusztrálva a fejlődési szakaszokat, + mellékeltem a tesztet. Jól ledöbbent, mert nem is sejtette (úgymond besikerült baba, de ezt azért mégsem mondanám. Szóval nálunk úgy volt, hogy nem terveztük, de nem is védekeztünk, úgy voltunk vele, hogy jön, amikor akar, nem voltunk rágörcsölve a témára). Ha gondolod, priviben elküldöm. Ezt adtuk a nagyszülőknek is, apósom sírt, már nagyon vágyott egy unokára (a fiam az első unoka, már rég óta nyaggatott minket). Anyukámat pedig csak felhívtam, mert külföldön dolgozik, őt hívtam fel legelőször, a párom dolgozott, mikor megcsináltam a tesztet, így ő csak este tudta meg.
2011. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Nagyon aranyos ötletek!

20:00-as válaszolónak: Megköszönném, ha elküldenéd priviben!

2011. szept. 9. 20:06
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

A férjem előtt egy másodpercig nem tudtam titkolni, mert amint pozitív lett a teszt, kirohantam a fürdőből, és a nyakába borultam a tesztet lobogtatva. Szegény azt hitte, ovu teszt, és megint szexelni "kell"! :)

Apukámnak UH képet vittünk. A tesóméknak csak később mondtuk el, mert a bátyám borzasztó pletykás. Náluk voltunk, és valamire épp koccintani akartak a fiúk. Én meg mondtam, hogy "Na, akkor hogy legyen mire inni...!". :D

2011. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Olyan jó olvasni ezeket a történeteket! Köszönöm szépen mindenkinek, aki eddig megosztotta velem ezeket! :) Várok még válaszokat szívesen másoktól is.
2011. szept. 9. 20:31
 8/42 anonim ***** válasza:
94%

Párom:

kimentem a fürdőből, és letettem elé a tesztet a "jelmagyarázattal" együtt. Nem volt tervezett a baba, de nagyon örült neki! :)

Szülők:

Vettünk egy nagyon édes kocsicipőt, aminek egyik párját az én szüleim, másik párját anyósomék kapták. Hozzátettük, hogy pár hónap múlva egymás mellé tehetik majd őket! :) Szüleim sírva fakadtak örömükben, anyós reakcióját meg inkább nem írom le. Illúzió romboló lenne...

(ja és igen, mi megvártuk az első 12 hetet, addig csak én és a párom tudtunk róla)

2011. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Én kíváncsi lennék anyóséra is, előző! Azért, mert mi sejtettük, mit szólna, inkább el sem mondtuk...
2011. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

nálunk úgy volt, hogy a férjem közölte velem :DDD


nem bírtam az izgalmat ezért otthagytam a teszttel a fürdőbe, majd 1 perc múlva jött ki nagy ujjongva, hogy babánk lesz :DDD

2011. szept. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!