Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amikor fogyókúrázol, szólsz a...

Amikor fogyókúrázol, szólsz a családodnak?

Figyelt kérdés

Hogy bátorítsanak és ne tömjék beléd a kaját?

Pl én tesómmal élek, nagyon kevés az alkalom, hogy együtt eszünk, szóval észre se venné, hogy változtatom az étrendem.


2011. okt. 16. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
nűlam észreveszik,ha komolyan gondolod szerintem pár hét után nem fognak tömni. Ha vagy 170/58kg akkor meg biztos nem hagyják majd,hogy anoreiás legyél..
2011. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát 73 kg vagyok a 172 cm-hez :(
2011. okt. 16. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szólok, mert folyamatosan szekálnak és hülyeségeket beszélnek.
2011. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálunk is folyamatosan megy a szekálás, de én már nem törődök velük...
2011. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én nem élek velük, de havonta hazamegyek. Először szóltam, de aztán ilyeneket kaptam nagymamámtól, hogy "de a rántott hús nem hízlal" meg kértem hogy ne süssön sütit, mégis sütött, aztán megsértődött, ha nem ettem belőle, és azt mondta, hogy 1-2t igazán ehettem volna, abban szinte nulla kalória van :D:D

úgyhogy azóta nem szólok róla, ha otthon vagyok, mindenből kevesebbet eszem, és teszek rá, ha azzal cseszegetnek, hogy "hú már így is milyen sovány vagy, elmennél anorexiásnak is..."

egyébként 175/71

2011. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szóltam hanem elkezdtem járni tornázni, meg futni.Aztán az anyu elkezdett vásárolni nekem teljes kiörlésű kenyeret stb. hogy "ha már fogyózol akkor legyen haszna " :D
2011. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam simán hagyták, h anorexiás legyek, nagyon megköszönöm nekik.


170/58-ról lementem 47-re. Kurv.ára örülök, h ennyire leszarják, mi van velem, most meg hizlalni akarnak, de beszop.ják, mert majd a magam tempójában hízok. Ha eddig cs.sztek rám, hagyjanak békén most is.

2011. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó, áldozat vagy, persze, de tény hogy egyedül te szo.ptad be :/ a te egészséged, végül is a te életed nem másé.


Kérdező! fogyókúra helyett egészséges étrend? és akkor nem híznál el (fogyóval el fogsz :D )

2011. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!